Jak ona to wszystko wytrzymała?! Ola Żuraw wylicza, przez co przeszła. Bieda, problemy w ciąży, choroba…

Ola Żuraw

Ola Żuraw

Aleksandra Żuraw była jedną z barwniejszych uczestniczek Top Model. Piękna modelka musiała jednak w życiu zmagać się z wieloma trudnościami. Znów zdobyła się na szczere wyznanie. 

Ola Żuraw wielokrotnie opowiada o trudach swojego życia. Gdy pojawiła się w Top Model, szybko zyskała popularność i sympatię widzów. Wróżono jej wielką karierę w świecie mody. Niestety po programie nie pojawiły się żadne propozycje współpracy. Musiała imać się różnych zajęć. Wtedy modelka postanowiła, że weźmie los w swoje ręce. Teraz znów opowiedziała o swojej walce ze słabościami.

Kim jest Ola Żuraw?

Ola Żuraw jest modelką i bizneswoman. W 2014 roku wzięła udział w czwartej edycji programu Top Model. Wprawdzie nie udało jej się wygrać, ale zaszła dość daleko. Dziś prowadzi firmę zajmująca się ubraniami, soczewkami i okularami. Jest także aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych.

Jej profil na Instagramie śledzi 350 tysięcy obserwujących. Prowadzi też konto na YouTube, gdzie nagrywa filmiki, w którym mówi m.in. o macierzyństwie, biznesie, a także o życiu codziennym. Pod koniec 2018 roku na świat przyszła jej córka – Pola.

Ola Żuraw nauczyła się odpuszczać

Modelka bardzo chętnie publikuje w sieci swoje zdjęcia, niektóre z nich są naprawdę odważne – tak jak te, które wrzuciło ostatnio. Widać na nim, że kobieta jest bez bielizny, widać jej całą wytatuowaną rękę. Wszystko wskazuje na to, ze fotografia została zrobiona w wannie. Zdjęcie jest dość kontrowersyjne, dlatego tym bardziej zaskakuje opis, który znajduję się pod nim.

Aleksandra w pięknych słowach podzieliła się wzruszającym wyznaniem:

Jaką najważniejszą lekcję odrobiłam, mając własną działalność? Nauczyłam się odpuszczać. Odpuszczać, kiedy podpowiada mi ciało i głowa. Normą dla mnie była praca z gorączką, z poważnymi problemami zdrowotnymi czy w ciąży, kiedy cierpiałam na szereg dolegliwości. Paraliżował mnie strach przed biedą, której doświadczyłam, uważałam, że wszystko się zawali, kiedy odpuszczę na chwilę, na moment.

28-latka odważyła się opowiedzieć o swojej drodze życiowej i o tym jak zmierzyła się z dręczącym ją lękiem:

Postanowiłam skonfrontować swój lęk z terapeutą, zaczynałam małymi krokami uczyć się prosić o pomoc, dzielić się obowiązkami zawodowymi, w wolnym czasie nie zastanawiać się kompulsywnie co mogłabym zrobić w pracy lepiej/więcej. Nauka odpuszczania pomogła wzbić mi się na level rozwoju, jakiego wcześniej nie doznałam. Odpuszczenie pozwoliło mi bez strachu odkładać telefon i cieszyć się czasem spędzonym z bliskimi, ale wiecie taka obecność i świadomość TU I TERAZ. Czasami warto odpuścić, warto poprosić o pomoc, warto podzielić się obowiązkami, bo nagle może okazać się, że doprowadzi nas to o wiele dalej niż strach, że robimy za mało, że jesteśmy niewystarczający.

Ten opis bardzo poruszył internautki:

Jesteś piękna i mądra, niech nikt nigdy nie sprawi, że w to zwątpisz. Buziaki – napisała jedna z fanek.

Doceniamy, że Ola postanowiła szczerze opowiedzieć o swoich problemach. Modelce życzymy dużo spokoju i radości.

 

 


Ola Żuraw

Ola Żuraw

Ola Żuraw

Ola Żuraw

Ola Żuraw

Ola Żuraw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×