Ola Żebrowska na ostatniej prostej przed porodem raczy się musującym winem! Zrobiła sobie sesję z butelką i zaprezentowała ciążowe kształty

Ola Żebrowska z winem

Ola Żebrowska z winem

Aleksandra Żebrowska z wielkim brzuchem otwiera wino musujące. Kontrowersyjne fotki trafiły na profil żony Michała Żebrowskiego.

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski wychowują trzech synów: Franciszka (ur. w 2010), Henryka (ur. w 2013) oraz Feliksa (ur. w 2020). Na początku lutego tego roku małżonkowie ogłosili, że za kilka miesięcy ich rodzina ponownie się powiększy.

Przy okazji Ola zwróciła uwagę na to, że w mediach pojawia się błąd, bo piszą o czwartej ciąży.

Skoro już czepiamy się szczegółów — nie jestem w czwartej, tylko w ósmej ciąży — napisała.

Przypomnijmy bowiem, że w 2020 r. żona Michała Żebrowskiego podzieliła się bardzo osobistymi przeżyciami dotyczącymi utraty kilku ciąż. Obecnie Ola jest już na zaawansowanym etapie oczekiwania na czwartego potomka, i jak to w jej przypadku bywa, chętnie i bez zbędnych filtrów pokazuje czas oczekiwania w social mediach.

W poniedziałek pochwaliła się zdjęciami, które na pierwszy rzut okaz mogą szokować.

Ola Żebrowska z wielkim brzuchem otwiera butelkę wina

Ola najpierw w oryginalny sposób przekazała na Instagramie, że jest w ciąży, a potem zdradziła także płeć dziecka. Wbrew wcześniejszym doniesieniom tabloidów, nie będzie to czwarty syn. Żebrowscy będą rodzicami córeczki. Wiadomo, że aktor już wybiera imię dla dziewczynki, które nie będzie mu się źle kojarzyło.

Dziękujemy za wszystkie propozycje imion! Niestety, większość odpada (w tym popularna Helena), musimy bowiem wybrać imię, które mojemu Mężowi z nikim nie kojarzy się nazbyt dobrze (ani nazbyt źle). Sprawa jest skomplikowana, bo jak wiadomo, w czasach młodości, Michał też był niezłym dupkiem, czy tam dupiarzem – napisała Ola.
W poniedziałek z kolei pokazała zdjęcia, które na pierwszy rzut oka, mogą wywołać sporo kontrowersji. Otóż ciężarna żona aktora w pięknej sukience otwiera butelkę musującego wina, którym raczy się z wielką przyjemnością. I nie ma w tym nic zdrożnego, bo trunek nie zawiera w sobie ani odrobiny alkoholu, natomiast, jeśli wierzyć Oli i jej fankom, które także go próbowały, smakuje wybornie.
Nie da się ukryć, że takie rarytasy doceniają kobiety oczekujące na potomstwo. Jesteście fanami Oli i jej podejścia do życia?

Ola Żebrowska z winem

Ola Żebrowska z winem

Ola Żebrowska z winem

Ola Żebrowska z winem

Ola Żebrowska, Michał Żebrowski

Ola Żebrowska, Michał Żebrowski

Komentarze

 • Tadeusz pisze:

  Obrzydliwa wypowiedź, obrzydliwe zachowanie. Wino nie ladnie wygląda w rekach osoby oczekujacej dziecka- nawet jesli bezalkoholowe.
  Jak mozna o wlasnym mezu powiedziec DUPEK lub DUPIARZ??? To swiadczy o kompletnym braku delikatności, wychowanai, deliatności. OBRZYDLIWE. Taki niby luz…..he he… To nie jest luz tylko zwykle pospolstwo,

  • Gość pisze:

   Właśnie TACY ludzie piętnują w naszym kraju kazdego kto się OSMIELI mieć inne poczucie chumoru, inny gust i co kolwiek INNE niż mają TZW normalni ludzie. ŻYJ I POZWÓL ŻYĆ INNYM jeśli to rozumiesz.

 • Monika pisze:

  GDYBY NIE STARY MĄŻ, a jej rówieśnik byłby obok, to nie byłaby taka „odważna”. Czy ta kobieta pracuje, czy jak jej mama?

  • Gość pisze:

   Myslisz ze majac 3 dzieci nie pracuje ?;)))

  • Gość pisze:

   Żenujący komentarz! Pracuje, ma bardzo dobrze prosperującą firmę. Mama też pracuje!

  • Monika pisze:

   Pokaż jak się pracuje mając 8 dzieci, ŻART❗️To jej mamie, chyba żartujesz! Firma…, bądź lekarzem, nawet aktorką i miej 4 dzieci…chętnie wezmę przykład.

 • Gość pisze:

  To jedyne bezalkoholowe wino, które naprawdę smakuje jak wino

 • Gość pisze:

  Pomyśleliby o swoich dzieciach,bo za chwile będą dla rówieśników pośmiewiskiem.Włączcie myślenie to naprawde nie boli

 • Nie rozumiem pisze:

  Po co ona tak eksponuje prywatne wręcz intymne rzeczy? Wszystko na pokaz? Fajna jest i ma poczucie humoru ale odziera rodzinę z godności

 • Gość pisze:

  Żebrowska jest dość mocno szurnięta.Zadbałaby lepiej o urode bo wygląda fatalnie taki kocmołuch

 • Gość pisze:

  Ja nie mogę patrzeć jak te wszystkie celebrytki wystawiają te brzuchy na pokaz całemu światu

 • Gość pisze:

  Nareszcie wyczekiwana dziewczynka,super gratulacje i szczęśliwego rozwiązania.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×