Oli Żebrowskiej pękła sukienka. W rozdarciu widać nie tylko jej bieliznę, ale także kawałek ciałka. Komentarz? Jak zawsze w sedno

Ola Żebrowska - pęknięta sukienka

Ola Żebrowska - pęknięta sukienka

Aleksandra Żebrowska opublikowała na Instagramie zaskakujące zdjęcie, które zrobił jej Michał Żebrowski. Pozuje w pękniętej sukience, a w długie rozdarcie powoduje, że widać nie tylko jej bieliznę.

Ola Żebrowska opublikowała kolejne zaskakujące zdjęcie na swoim Instagramie. Autorem fotografii jest jej mąż Michał Żebrowski, a ona pozuje w rozdartej sukience. Jak wygląda i co napisała?

Zobacz: Żebrowska publicznie zakłada majtki i mocno nagina regulamin IG. Gorące wideo wywołało lawinę komentarzy

Aleksandra Żebrowska w rozdartej sukience

Ola Żebrowska szturmem podbiła serca użytkowników Instagrama i ciągle zdobywa nowych wielbicieli jej niebanalnego poczucia humoru i zdrowego dystansu do otaczającego ją świata. Obecnie jej profil obserwuje ponad 151 tys. internautów. To dla nich publikuje nowe treści, a każda zawiera jakieś głębsze, bardziej lub mniej ukryte przesłanie.

Rok temu w czerwcu urodziła trzecie dziecko. Razem z Michałem Żebrowskim powitali na świecie syna – Feliksa. Od tamtej pory stała się popularną instamamą, która nieustannie przełamuje macierzyńskie tabu i porusza nawet najtrudniejsze tematy.

Jej oryginalna obecność w sieci spowodowała, że zaintrygowany jej bezpruderyjną szczerością, do swojego programu zaprosił ją Kuba Wojewódzki. Już kilka dni przed emisją odcinka Ola żartowała, że odpowiedziała na jego zaproszenie tylko dlatego, że drugim gościem miał być Lech Wałęsa, a ona bardzo chciała go poznać. Podczas rozmowy dziennikarz nie ukrywał, że imponuje mu podejście Żebrowskiej do macierzyństwa i to, jak prowadzi swoje social media.

W niedzielne popołudnie na Instagramie Aleksandry pojawił się kolejny wpis i intrygujące zdjęcie. Żona Michała pozuje w samochodzie, pasy są zapięte, ale za to jej sukienka pękła w szwie. W długim rozdarciu widać nie tylko bieliznę. Komentarz zupełnie odbiega od zaistniałego problemu.

#zapnij #pasy – napisała.

Ola zdaje się nie przejmować, że widać nieco więcej ciała, uśmiecha się do męża, a internauci komentują:

  • Strzelyło cosik.
  • Jest Pani NAJLEPSZA! Ten dystans, to poczucie humoru.
  • Uwielbiam Panią za ta prawdziwość.
  • Przez chwilę zastanawiałam się czy sukienka jest rozpięta czy przy zapinaniu pasów, w tej całej szamotaninie poszła w boku samoistnie.
  • Ładne żeberka.
  • Ooooo…., nie mogę przestać się śmiać! Uwielbiam Pani poczucie humoru!

Lubicie poczucie humoru Oli Żebrowskiej?


Ola Żebrowska - pęknięta sukienka

Ola Żebrowska - pęknięta sukienka

Ola Żebrowska - pęknięta sukienka

Ola Żebrowska - pęknięta sukienka

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×