Ola Żebrowska świętuje 34. urodziny. Pokazała kilka niepublikowanych zdjęć z młodszym rodzeństwem

OLa Żebrowska

OLa Żebrowska

Ola Żebrowska świętuje 34. urodziny. Uczciła je nietypowym postem. Otrzymała także sporo dosyć oryginalnych życzeń, między innymi od rodzeństwa.

Aleksandra Żebrowska jest mamą trzech synów, Franciszka, Henryka i Feliksa, oraz żoną aktora Michała Żebrowskiego. Współtworzyła z mężem Teatr 6. piętro, ma także własną markę Francis & Henry, produkującą ubrania i akcesoria dla kobiet w ciąży, matek, niemowląt.

Jest także coraz większą gwiazdą Instagrama, a jej profil obserwuje coraz więcej internautów. Obecnie ma 135 tys. followersów, a ich liczba szybko rośnie.

Ola uwielbia być mamą, a macierzyństwo, które pokazuje w social mediach, jest prawdziwe, niepodkolorowane, takie, z którym utożsamiają się kobiety, więc na jej posty czeka spora grupa młodych matek, które atakowane cukierkowymi obrazkami z mediów zaczynają się źle czuć. U Oli odnajdują spokój, bo dla niej nie ma tematów tabu. Otwarcie mówi o wszystkich problemach.

W jednym z wywiadów zdradziła, że od dziecka wiedziała, że urodziła się, żeby mieć dzieci:

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą.

Ola Żebrowska właśnie skończyła 34 lata. Nie zabrakło postu w jej stylu i ciekawych życzeń, którymi podzieliła się w relacji na Instagramie.

Ola Żebrowska celebruje 34. urodziny

Ola Żebrowska zaskarbiła sobie ogromną sympatię internautek. Już dawno nie jest postrzegana jako żona popularnego aktora. Panie cenią jej bezkompromisowość i zdrowe podejście do życia i macierzyństwa.

Ulubienica mam właśnie skończyła 34 lata. Nie byłaby sobą, gdyby nie uczciła tego dnia oryginalnym postem. Opublikowała zdjęcie z 2017 roku. Siedzi przy ognisku, w krótkich spodenkach i japonkach. W hasztagach napisała, że nie było żuru ani białej kiełbasy, były za to urodziny.

#2017 #niebyłożuru #byłakiełbasa #tb #urodziny

W relacji na Instagramie pokazała sporo niezwykle oryginalnych życzeń, między innymi od rodzeństwa i ciężarnej Zosi Zborowskiej, która mówi Oli z ogromnym podziwem.

  • Wszystkiego Najlepszego, ja też dziś świętuje własne przemijanie.
  • Najlepszości i wspaniałości.
  • Najlepsze życzenia!
  • Zdrówka, szczęścia i odporności.
  • Sto lat! – piszą obserwujący.

My przyłączamy się do życzeń. Koniecznie zajrzyjcie do naszej galerii – znajdziecie tam kilka zdjęć z młodszym rodzeństwem Żebrowskiej.


Ola Żebrowska - 34. urodziny

Ola Żebrowska - 34. urodziny

Ola Żebrowska - 34. urodziny

Ola Żebrowska - 34. urodziny

Ola Żebrowska - 34. urodziny

Ola Żebrowska - 34. urodziny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×