Ola Żebrowska zachwyciła na premierze, ale było o krok od katastrofy. Musiał interweniować specjalista. Wszystko zdradziła w sieci

Ola Żebrowska o nieudanym makijażu

Ola Żebrowska o nieudanym makijażu

Aleksandra Żebrowska pokazała się w pełnej krasie po porodzie na premierze sztuki Bliżej. Swój rewelacyjny wygląd zawdzięcza specjalistom od wizerunku - przyznała, że samodzielne próby zakończyły się katastrofą.

Aleksandra Żebrowska jest żoną Michała Żebrowskiego i mamą czworga dzieci. Kilka tygodni temu na świat przyszła pierwsza córeczka pary, która do tej pory doczekali się samych chłopców.

Ich najstarszy syn Franciszek ma już 12 lat. Po nim pojawili się 9-letni Henryk i 2-letni Feliks. Małżonkowie doczekali się córeczki, której imienia jeszcze nie zdradzili. Michał zapytany przez prasę mówił:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi.

W sobotni wieczór Ola wyszła po raz pierwszy od czasu porodu i pojawiła się wśród gwiazd na premierze spektaklu Bliżej. To było jej pierwsze wielkie wyjście po porodzie, a buty były hitem jej stylizacji. Premierę zapowiedziała na swoim Instagramie i przyznała, że jako nastolatka podkochiwała się w Mateuszu Damięckim. To jej obecny mąż zdradził to swojemu koledze po fachu podczas rozmowy w garderobie.

Miałam 11 lat. On miał 17. Jeździł z nami na kolonie Pędziwiatr. Był przystojny, opalony, wysportowany, zabawny i nie wiedział jak mam na imię. Ja wyglądałam jak chłopiec, miałam fryzurę na grzyba, szczyciłam się swoją nadruchomością stawów i byłam w nim zakochana po uszy. O dziwo, nic z tego nie wyszło. Mateusz dowiedział sie o tym dopiero po latach – od Michała. W garderobie.

Żebrowska życzyła całej obsadzie powodzenia podczas premierowego spektaklu.

Trzymam za Was wszystkich kciuki @miczag @aleksandrapoplawska @mateuszdamiecki , a najbardziej za @zebrowski.michal , który ma 50lat, jest przystojny, trochę opalony, wysportowany, zabawny i wie jak mam na imię! LOVE i powodzenia!

Ola Żebrowska pokazała wykonany samodzielnie makijaż

Ola Żebrowska zachwyciła wyglądem na premierze Bliżej. Pokazała, że za finalnym lookiem stoją specjaliści, gdyż wcześniej próbowała zrobić makijaż sama, ale przyznała, że to nie był najlepszy pomysł i pokazała to na Instagramie. Co poszło nie tak? Okazuje się, że pomyliła kosmetyki. Na szczęście wszystko zakończyło się dobrze i Ola mogła brylować w teatrze męża, wyglądając jak milion dolarów. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ola Żebrowska - nieudany makijaż

Ola Żebrowska - nieudany makijaż

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Ola Żebrowska - premiera Bliżej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×