Ola Żebrowska pokazała fryzurę syna o poranku. No i co teraz z tym zrobić?! To jak walka z wiatrakami

Ola Żebrowska fryzura syna

Ola Żebrowska fryzura syna

Ola Żebrowska rozpoczęła niedzielę, pokazując na Instagramie fryzurę swojego synka. Jak wygląda dwuletni Feliks?

Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski doczekali się czworga dzieci. Kilka miesięcy temu na świat przyszła pierwsza córeczka pary. Dziewczynka dołączyła do trzech braci – Franciszka, który ma już 13 lat, 10-letniego Henryka i 2-letniego Feliksa. Jeszcze nie zdradzili jej imienia. Michał zapytany przez prasę mówił:

Trwają narady, ale najprawdopodobniej „Inflacja”, pozdrawiam, MŻ – powiedział Faktowi.

Mało kto wie, że Ola Żebrowska nie jest jedynie żoną znanego aktora i mamą, ale też jest odnosząca sukcesy bizneswoman, która z powodzeniem prowadzi firmę, łącząc obowiązki domowe z pracą. Jest świetnie zorganizowana, a dzieci często towarzyszą jej w wypełnianiu obowiązków.

Aleksandra jest ulubienicą mam, które podpatrują ją na Instagramie, bo Żebrowska odczarowuje idealny, kreowany w sieci obraz macierzyństwa. Tym razem pokazała, jak wygląda fryzura jej syna. Tak rozpoczęła niedzielę.

Ola Żebrowska pokazała fryzurę syna

Aleksandra Żebrowska nie ukrywa, że posiadanie licznej rodziny było jej marzeniem i czymś naturalnym. Sama ma siedmioro rodzeństwa.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – mówiła w jednym z wywiadów.

Ola nie koloryzuje jednak macierzyństwa i szczerze pokazuje jego blaski i cienie. Nie retuszuje zdjęć i za to najbardziej cenią ją jej fanki. Znana jest z tego, że jej publikacje czasem budzą niemałe kontrowersje. Działa na rzecz znormalizowania publicznego karmienia piersią i ważne jest dla niej to, żeby mamy czuły się z tym komfortowo.

W niedzielę Żebrowska rozpoczęła dzień od pokazania fryzury Feliksa. Blond czupryna jej synka znalazła się w centrum uwagi. Maluch niekoniecznie pokochał się z grzebieniem, ale większość mam zrozumie to bardzo dobrze i zapewne mogłoby podobne ujęcia pokazać w sieci. Zajrzyjcie do naszej galerii.


Ola Żebrowska fryzura syna

Ola Żebrowska fryzura syna

Ola Żebrowska fryzura syna

Ola Żebrowska fryzura syna

Ola Żebrowska pokazała brzuch

Ola Żebrowska pokazała brzuch

Komentarze

 • GOSIA pisze:

  kocham kobietę,Nareszcie jedna normalna

 • Gość pisze:

  Jak można mówić takie rzeczy !? Kogoś kogo się nie zna, nie widziało się na oczy, że ktoś nie dba o higienę, bo ??? Nie ma tony makijażu, nie ma czasu się stroić może dlatego ze opiekuje się sama dziećmi
  Nie jest to rodzina patologiczna, mają pieniądze niż większość z Was a kompletnie tym nie epatują, ludzie są Sztuczni w necie źle, pokazują rzeczywistość jeszcze gorzej

 • Gość pisze:

  Ma takie włosy bo nie dbasz o higiene dzieci i o własną zresztą też

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×