Żona Michała Żebrowskiego pokazała synów i czekoladową opaleniznę! W bikini nie ma sobie równych!

Michał Żebrowski żona Ola dzieci

Michał Żebrowski żona Ola dzieci

Rodzina Michała Żebrowskiego spędza wakacje nad morzem. Na Instagramie Oli Żebrowskiej pojawiło się urocze zdjęcie z synami, na którym największą uwagę przykuwa młodszy z nich. Kiedy on tak wyrósł?

Michał Żebrowski dokładnie 10 lat temu poślubił młodszą od siebie o 15 lat Olę Adamczyk. Małżonkowie uczcili swoje aluminiowe gody wspólną, bardzo romantyczną sesją okładkową dla polskiej edycji magazynu L’Officiel. O tym, jak bardzo kochają się, możemy przekonać się nie tylko przeglądając ich najnowsze zdjęcia opublikowane na łamach luksusowego pisma, ale również zerkając na posty, jakie publikują na Instagramie.

Zobacz: Michał Żebrowski z żoną świętują 10. rocznicę ślubu na okładce “L’Officiel”. Internauci podzieleni: “Co autor miał na myśli?”

Ola Żebrowska pokazała dzieci – synów Henryka i Franciszka

W sobotę na profilu Oli Żebrowskiej pojawiło się urocze, wakacyjne zdjęcie z synami. Żona aktora podzieliła się z internautami rodzinną sielanką na jachcie. Dzięki najnowszej fotografii, którą prawdopodobnie zrobił Michał, możemy zobaczyć, jak bardzo wyrosły dzieci słynnej pary. W centrum uwagi oczywiście jest młodszy z chłopców, 6-letni Henio, którego czule tuli mama. Obok nich leży starszy, 9-letni Franciszek, który może pochwalić się pięknymi, długimi włosami.

Nie pozwoli mi opalić twarzy, ale i tak go kocham – napisała dumna mama, dodając hasztagi: „blada twarz” i „coś za coś”.

Zobacz: Żona Michała Żebrowskiego pokazała rozstępy, a przecież ma ciało jak modelka Anja Rubik!

Czy rzeczywiście twarz Oli Żebrowskiej jest blada? Odpowiedź znaleźliśmy na zdjęciu, jakie kilka minut później wrzuciła na swoje Instastory. Możemy na nim zobaczyć nie tylko płaski brzuch 32-latki ubranej w bikini, ale przede wszystkim czekoladową karnację. Wygląda więc na to, że jedyną pamiątką po zabawie z Heniem jest zdjęcie, a nie, na szczęście, nierównomierna opalenizna 🙂

Zobacz: Atrakcyjna Aleksandra Żebrowska wystrzeliła wakacyjną petardę! Zdjęła spodnie i koncertowo wypięła swoje soczyste pośladki!

Ola Żebrowska w bikinina wakacjach

Ola Żebrowska w bikinina wakacjach

Jakim ojcem jest Michał Żebrowski?

Michał Żebrowski stara się wychować synów na odpowiedzialnych mężczyzn, którzy będą, tak jak on, dbać o otaczającą ich przyrodę. Pod koniec lipca aktor zabrał dzieci na wakacje w polskie góry, w których 20 czerwca 2009 roku powiedział sakramentalne „tak” swojej żonie. W Tatrach spędzali czas nie tylko bawiąc się na polanie, ale też sprzątając górskie szlaki. W ten sposób Franciszek i Henryk wsparli akcję Czyste Tatry:

Tatry to nasz drugi dom, dlatego ilekroć wyruszamy z synami w góry i napotykamy po drodze śmieci, zaczynamy działać. Wspólne sprzątanie górskich szlaków to świetna okazja do tego, aby pokazać dzieciom, jak należy zachować się w takiej sytuacji.

Pamiątką z tego wydarzenia jest zdjęcie z małżonką, jakie w internecie zamieścił aktor. Warto wziąć przykład z rodziny Żebrowskich.

View this post on Instagram

Rusz się! @czystetatry ???? @michalrancewicz

A post shared by Michał Żebrowski (@zebrowski.michal) on


Ola Żebrowska pokazała synów – Franciszka i Henryka

Ola Żebrowska pokazała synów – Franciszka i Henryka

Ola Żebrowska w bikinina wakacjach

Ola Żebrowska w bikinina wakacjach

Michał Żebrowski z synem na wakacjach

Michał Żebrowski z synem na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×