Ola Żebrowska pokazała ciało po czterech porodach, pozując w samej bieliźnie. Jest też nowe zdjęcie córeczki

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska pokazało ciało po czterech porodach. Zapozowała w samej bieliźnie. Jak wygląda? Jest też nowe zdjęcie córeczki.

Ola Żebrowska w 2009 roku wyszła za mąż za Michała Żebrowskiego. Parę dzieli aż 15 lat różnicy. Przez to wielu sceptyków wróżyło im szybki koniec miłości. Tymczasem oni nieźle rozczarowali czarnowidzów i stanowią jedno z najlepiej dobranych małżeństw show-biznesu.

Wychowują razem czworo dzieci: 12-letniego Franciszka, 9-letniego Henryka, 2-letniego Feliksa i córeczkę, która urodziła się kilka miesięcy temu, a której imienia małżonkowie nie ujawnili. Ola od zawsze czuła, że idealnie nadaje się na matkę.

Jestem najstarsza z ośmiorga rodzeństwa, mam sześć sióstr i jednego brata. Z biegiem lat spadało na mnie coraz więcej obowiązków. Podobno kiedy miałam trzy lata, mama zostawiała mi pokrojony chleb, jakieś warzywa, a ja robiłam z tego kanapki dla siebie i brata. Czułam frajdę, biorąc na siebie coraz większą odpowiedzialność, wręcz szczyciłam się tym, że wiem, co zrobić, żeby nasza najmłodsza siostra zasnęła albo przestała płakać. Rzeczywiście zawsze myślałam, że jestem po prostu urodzoną mamą – tłumaczyła, dlaczego chce mieć dużą rodzinę.

Żebrowska jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów. Ponad 369 tysięcy osób obserwuje, co publikuje żona Michała. Ola podbija serca obserwatorów swoją szczerością i otwartością, niezwykłym poczuciem humoru oraz dystansem do siebie i świata. Żona Żebrowskiego nie boi się kontrowersji. Jedną z jej specjalności stały się posty, w których pokazuje nieco ciała. Tak też było w czwartek, kiedy pokazała córeczkę, ale też wystąpiła jedynie w bieliźnie.

Ola Żebrowska w samej bieliźnie pokazała córeczkę

Ola Żebrowska jest piękną, pewną siebie kobietą. Nie krępuje się pokazywać zmian, jakie zaszły w jej ciele po ciążach. Tym razem pokazała się w samej bieliźnie. Na zdjęciach widać także jej córeczkę.

Bielizna szczególnie wygodna w ciąży – jeśli ktoś jest w ciąży; do karmienia – jeśli ktoś karmi; i do spania – jeśli ktoś śpi – napisała.

Pod postem Oli nie brakuje komplementów dla młodej mamy. Internauci niezmiennie doceniają jej pełen naturalności profil.

Ola Żebrowska o publicznym karmieniu dzieci piersią

Ola Żebrowska jest znaną w sieci propagatorką normalizacji macierzyństwa i publicznego karmienia dzieci piersią w miejscach publicznych. Sama nie ma z tym problemu, ale jasne jest, że wiele, zwłaszcza młodych mam, zmaga się ze wstydem, ma opory, nie chce się narażać na nieprzyjemności, żeby wyjść z maluchem, a potem podać im pierś w miejscu, do którego się udały. W tym celu Aleksandra nie tylko sama publikuje fotki z karmienia dzieci, ale też bierze udział w kampanii społecznej, która ma na celu zachęcić mamy, żeby pozbyły się oporów.


Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski na zdjęciu bez ubrań

Ola Żebrowska i Michał Żebrowski na zdjęciu bez ubrań

Komentarze

 • Rita pisze:

  bardzo zaniedbana, naciągnięty biust i te rozstępy.lepiej nie wyrzucać takich fotek bo to nie jest stosowne

  • Gość pisze:

   Cóż to wygląda na zwykłą zazdrość. Idealną skórę i wygląd ma chyba Pani,tak??

  • Gośćm pisze:

   Po 4 porodach rewelacja i tylko twój komentarz jest słaby

  • Gość pisze:

   Ma Pani dzieci? Jak nie to proszę mi wierzyć że jej ciało jest naprawdę ok po tylu porodach

  • Gość pisze:

   Pani idealna …. Powiem pani tak – nie podoba się to nie patrz .. dla mnie to ideał kobiety. Bystra , mądra ,troskliwa,piękna i niesamowicie sympatyczna kobieta. Najważniejsze to akceptować siebie. Polecam pani serdecznie – akceptuj siebie. 🙂

  • Gość pisze:

   Niestosowne to jest pokazywanie pi*dy.

  • Gość pisze:

   Lepiej przerobić w photoshopie? Dzięki photoshopowi faceci nie mają pojęcia, jak wygląda realna kobieta i jaka jest cena ciąży i porodu.

  • Gość pisze:

   A czy może rodzilas dzieci? Chyba nie. TO JEST STOSOWNE. żadnej z nas to nie omija

  • Ania pisze:

   😯😯😯jest perfekcyjna oczywiście P. Ola. Gratuluję Dzieci Męża i NORMALNOSCI

 • Gość pisze:

  Jacyś bardzo normalni ludzie,pozdrawiam i gratuluję ,wspaniali jesteście.

 • Dddd pisze:

  A mnie się podoba … przynajmniej jest normalna , nie tuszuje blizn po porodach , nie korzysta z filtrów jak inne znane osoby… jest po prostu człowiekiem takim jak my. Rodzinna i domowa

 • Serio pisze:

  Byłoby chyba lepiej dla Pani dzieci, by jednak zachowała Pani choć trochę swojego rodzinnego życia tylko dla swojej rodziny.

 • też mama pisze:

  na miłość Boską, już nie pokazuj, to jest chore

  • @#$ pisze:

   Zebrowska im więcej rodzi,tym bardziej GŁUPIEJE!A wraz z nią podstarzały Żebrowski🫣Oni powinni już zacząć korzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego!bo widać na załączonej kiblowej fotce,że 💩 zaczęło im na mózg uciskać!🤣🤣🤣

 • Gość pisze:

  Co ta za toaleta z takimi płytkami podłogowymi? Publiczna?

 • Gość pisze:

  Ona jest żenująca

 • Gość pisze:

  Obrzydzenie mnie bierze jak na tą kobietę patrzę wydaje się być o przykrym zapachu

  • Gość pisze:

   ale beznadziejnie się zachowujesz! po pierwsze nie patrz jak Cie obrzydzenie łapie, po drugie zapach czuć teraz przez komputer? nowe, nie znałam

  • @#$ pisze:

   W punkt👍👍👍

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×