Szukaj

Ola Szwed wyprawiła urodziny. Na imprezie cała śmietanka Polsatu – Ibisz, Dowbor, Szostak

Ola Szwed

Ola Szwed

Ola Szwed w tym roku skończyła 30 lat. Gwiazda z tej okazji wyprawiła bardzo huczne urodziny. Na zorganizowanej imprezie bawiło się wiele gwiazd. Wszystko pokazała w social mediach. 

Ola Szwed swoją karierę medialną zaczęła bardzo wcześnie. Jako kilkuletnia dziewczynka trafiła do zespołu dziecięcego, który towarzyszył Majce Jeżowskiej. Później trafiła do serialu, który przyniósł jej ogólnopolską popularność. Ola w hicie Polsatu Rodzina Zastępcza przez 10 lat wcielała się w rolę Elizy- adoptowanej córki głównych bohaterów. To właśnie ta postać otworzyła jej drzwi do wielkiej kariery. Już jako nastolatka pojawiała się także w innych produkcjach, oraz programach telewizyjnych. Widzom Dwójki jest także świetnie znana ze swojej roli w serialu Barwy Szczęścia.

Ola Szwed swojego czasu pojawiła się w kilku programach rozrywkowych. Zwyciężyła nawet w Gwiazdy tańczą na lodzie, mogliśmy oglądać ją również w Jak oni śpiewają, Twoja twarz brzmi znajomo oraz Tańcu z gwiazdami. Aktorka ma bardzo napięty grafik. Swój czas musi dzielić pomiędzy telewizję, kino, teatr, a przede wszystkim rodzinę. Od kilku lat Ola jest związana z koszykarzem Krzysztofem Białkowskim. Para wspólnie wychowuje 5-letniego syna Borysa.

Ola Szwed świętuje swoje urodziny w towarzystwie gwiazd

Ola Szwed 8 sierpnia świętowała swoje okrągłe 30. urodziny. Aktorka mimo młodego wieku może pochwalić się tym, że już od ponad dwóch dekad pracuje w rodzimym show-biznesie. Ostatnio razem z kucharzem Tomkiem Karolakiem pojawiła się na antenie Polsat Sport. Była gościem w programie Kuchnia Mistrzów, gdzie przygotowywała smaczny posiłek. W studiu bowiem, oprócz analiz meczów Ligi Mistrzów, pojawiają się także przepisy kulinarne związane z krajami klubów, które walczą o Puchar Europy.

W ostatnim wydaniu programu na stanowisku kucharza pojawiła się również Ola, która akurat w tym dniu świętowała swoje 30. urodziny. Studio było wypełnione kartonowymi makietami znanych i lubianych. Gwiazda zażartowała, że są to jej urodzinowi goście. Za jej plecami mogliśmy zobaczyć między innymi Krzysztofa Ibisza, Macieja Dowbora, Wojciecha Gąsowskiego, Michała Malitowskiego, czy Karolinę Szostak.

Urodzinowo w studio @polsatsport.pl. Nie dość, że było pysznie (@tomekkarolak jeszcze raz dziękuje za tort) to jeszcze patrzcie jacy goście wpadli do mnie na imprezę. No i oczywiście Wam kochani dziękuje za pamięć i za życzenia #trojkazprzoduzmianakodu #bdaygirl #dziekuję  – czytamy pod zdjęciem.

Pod postem udostępnionym przez Olę natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami.

  • Wszystkiego najlepszego.
  • Wszystkiego dobrego. Ślicznie wyglądasz.
  • Olu życzę Ci spełnienia marzeń.
  • Sto lat. Czy goście stoją za swoimi makietami… haha.

My również przyłączamy się do wszystkich miłych słów i życzymy wszystkiego najlepszego.

 


Urodziny Oli Szwed

Urodziny Oli Szwed

Ola Szwed

Ola Szwed

Ola Szwed

Ola Szwed

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×