Ola Szwed ostro reaguje na wpadkę dziennikarzy. Poszło o jej syna, którego właśnie pokazała światu

Ola Szwed

Ola Szwed

Ola Szwed opublikowała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym pokazała swojego syna Borysa. W opisie ostro zareagowała na wpadkę dziennikarzy. Sprawdźcie, co napisała.

Ola Szwed pierwsze kroki przed kamerami stawiała w dzieciństwie, gdy trafiła na plan Rodziny zastępczej. Przez kolejne lata dorastała na oczach widzów. Gdy produkcja dobiegła końca, pojawiały się kolejne zawodowe propozycje, które chętnie przyjmuje. Aktorka jest bardzo aktywna zawodowo. Bierze udział w kolejnych programach, gra w serialach, a także udziela wywiadów. Jest też przykładem na to, że macierzyństwo i kariera mogą iść ze sobą w parze.

Gwiazda pierwszy raz została mamą w styczniu 2015 roku. Wówczas pojawi się na świecie Borys, który jest owocem miłośći Aleksandry i Krzysztofa Białkowskiego. Wiadomo, że na początku lipca do ich rodziny dołączył kolejny maluszek, o czym dumni rodzice poinformowali w mediach społecznościowych.

Ola Szwed pochwaliła się nowym zdjęciem syna. Jak wygląda 6-letni Borys?

Szwed co jakiś czas udostępnia nowe treści na Instagramie. Nie tylko promuje zawodowe sprawy, ale także pokazuje wybrane momenty z życia prywatnego. W czwartek pochwaliła się ujęciem, na którym Borys opiekuje się maluszkiem. Dumna mama dołączyła do niego krótki opis:

Miłość. Już nie przez okno.

Dzień później podzieliła się zdjęciem, na którym widać 6-latka i jego psa, Gucia. W opisie ostro zareagowała na wpadkę dziennikarzy, którym zdarza się mylić imię jej dziecka z czworonogiem:

Szanowni Redaktorzy portali wszelakich, którzy z uporem maniaka mylą moje dziecko z psem. Oto, ze specjalną dedykacją dla Was. „Borys opiekujący się (nie) małym Guciem”. Fakt – kocham tego psa miłością matczyną, ale chyba sami przyznacie, że Gucia z noworodkiem pomylić jest trudno…

Internauci nie pozostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach odnoszą się do opisu, a także komplementują zdjęcie dziecka:

 • Piękny synuś.
 • Obaj śliczni zarówno dwunóg jak i czworonóg, a bejbitek jeszcze śliczniejszy no i mopitek również.
 • Jaki śliczny ten pani Gucio.

Trzeba przyznać, że 6-letni Borys jest naprawdę uroczy.


Ola Szwed pokazała syna

Ola Szwed pokazała syna

Ola Szwed pokazała syna

Ola Szwed pokazała syna

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła

Komentarze

 • Gośćno pisze:

  jaka ona jest stara i paskudna

 • Gość pisze:

  A ja znam psa który nazywa się Krzys no i co?

 • Gośćfifi pisze:

  Ależ pani ma problemy, każdy wybiera imię jakie chce i jakie mu się podoba, jeden lubi ziemniaki a drugi pomarańcze i tyle odnośnie naszych wyborów, pozdrawiam psa Borysa

 • Gość pisze:

  Gucio to piękne imię dla psa i w tym przypadku pasuje do niego doskonale. Gucio jest czarujący.

 • Głupia moda pisze:

  Bo to strasznie słabe żeby zwierzak miał „ludzkie” imię, co to nie ma Azorów, Ciapków, Reksiów? Wykaż się kreatywnoscią. U mnie na osiedlu jest pies Borys, może u redaktora też, to się pomylił

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×