Szukaj
Dziś czwartek, 18.04.2019

Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego przepięknego 4-letniego synka! Ale jest do niej podobny!


Nie zabrakło też wakacyjnej fotki z partnerem

Aleksandra Szwed pokazała twarz swojego syna

Aleksandra Szwed jest znana przede wszystkim z popularnego serialu Rodzina zastępcza. Serial był emitowany dawno temu, gdy aktorka była jeszcze dzieckiem. Obecnie z małej Oli wyrosła atrakcyjna kobieta Aleksandra, mama 4-letniego Borysa. Szwed raczej stroni od pokazywania swojego syna w mediach, jednak z okazji wakacji postanowiła pochwalić się ślicznym chłopcem na swoim profilu.

Gwiazda z całą rodziną odpoczywa obecnie na wakacjach nad polskim morzem w słynnych Chałupach. Aleksandra opublikowała na swoim profilu śliczne zdjęcie z plaży z partnerem Krzysztofem Białkowskim. Nie zabrakło też pięknej fotki z synkiem:

Dzień dobry, a Wy jak zaczęliście dzień? Bo ja w sposób najlepszy z możliwych. O świcie zostałam porwana przez moich chłopaków na plaże gdzie uskutecznialiśmy pseudo-jogowe wygibasy każdy szanujący się jogin pewnie rwie włosy z głowy patrząc na to zdjęcie ale za to fun był nieziemski – napisała.

Pod zdjęciem Oli z synkiem internauci natychmiast umieścili mnóstwo miłych oraz zabawnych komentarzy.

  • Uważaj Szwed, bo Szwecja blisko i dużo Szwedów tam jest
  • Świetni jesteście
  • No i są bose stopki!
  • Ale ten Twój chłopak już duży
  • Cudo

Zobaczcie jakiego ślicznego synka ma Ola Szwed.

Zmysłowa Ola Szwed pokazała swojego syna! Takie loki może mieć tylko prawdziwy mężczyzna!

Aleksandra Szwed rozpoczęła wakacje odmieniona nie do poznania! Nowe włosy to nie wszystko!

Ola Szwed szykuje prawdziwą bombę! To dlatego drastycznie zmieniła swoją fryzurę! Zobaczcie jak ślicznie teraz wygląda [WIDEO]Czy oglądałeś/aś serial “Rodzina zastępcza”?

×