Ola Szwed pokazała wózek, jaki wybrała dla synka. To klasyka w najlepszym wydaniu

Ola Szwed pokazała zdjęcia, na których możemy zobaczyć, jaki wózek wybrała dla drugiej pociechy. Gwiazda podzieliła się uroczym kadrem. Postawiła na klasyczną elegancję

Ola Szwed zyskała rozpoznawalność dzięki roli w serialu Rodzina Zastępcza. Wiele lat temu pojawiła się na planie jako urocza mała dziewczynka. W kultowej produkcji zagrała bardzo rezolutną Elizę, która dostarczyła adopcyjnym rodzicom wielu zmartwień, ale także licznych powodów do uśmiechu i radości. Aktorka dorastała na oczach widzów, a zabawny sitcom opowiadający o losach dużej rodziny wprowadził ją w świat dorosłego życia. Chociaż już od kilku lat nowe odcinki nie pojawiają się na ekranie, to gwiazda cieszy się ogromną sympatią widzów.

Ola na stałe już znalazła dla siebie miejsce w show-biznesie. Cały czas jest związana z branżą i realizuje kolejne ciekawe projekty. Nie brakuje jej bowiem chęci do pracy i ciekawych propozycji. Wspaniale układa się także jej życie prywatne. Niedawno po raz drugi została mamą.

Ola Szwed pokazała wózek, który wybrała dla dziecka

Ola Szwed od kilku lat jest związana z trenerem personalnym Krzysztofem Białkowskim. Zakochani wspólnie wychowują 6-letniego syna Bruna, a niedawno doczekał się on młodszego rodzeństwa. Gwiazda pod koniec czerwca urodziła drugie dziecko, o czym poinformowała kilka dni później. Do sieci wrzuciła kadr wprost ze szpitala, na którym zapozowała z ukochanym. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo gratulacji.

Chociaż świeżo upieczona mama strzeże swojej prywatności, to od czasu do czasu na jej profilu pojawiają się zdjęcia, na których można zobaczyć jej synka, a także drugie dziecko. Konsekwentnie jednak nie publikuje ich wizerunku. Teraz pochwaliła się wózkiem, jaki wybrała dla drugiej pociechy.

I wtedy wchodzę ja cała na biało – napisała pod zdjęciem.

Ola ubrana w białą zwiewną sukienkę pozuje przy czarnym eleganckim wózku marki Kinderkraft. Gwiazda postawiła na klasyczny i stylową nowość tej marki — to Kinderkraft Spot. Wózek trafi do sprzedaży w ostatnim kwartale 2021. Marka szykuje dla rodziców kolejne modele, które zaskoczą niezwykłą funkcjonalnością. Czujemy, że szybko znikną ze sklepów, ponieważ marka wyróżnia się świetną jakością i przystępnymi cenami.


Ola Szwed

Ola Szwed

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła

Aleksandra Szwed urodziła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×