Zwyciężczyni „The Voice” chwali się metamorfozą. Pełniejsze kształty Oli Nizio to już przeszłość

Ola Nizio

Ola Nizio nie miała łatwo, jeśli chodzi o karierę. Po rozstaniu z dużą wytwórnią muzyczną wzięła sprawy w swoje ręce. Niewiarygodne, jak bardzo się zmieniła.

Ola Nizio to zwyciężczyni piątej edycji The Voice of Poland. Eksperci przewidywali, że odniesie ogromny sukces na polskiej scenie muzycznej. Mimo że podpisała kontrakt z jedną z największych wytwórni w Polsce, jej droga nie była usłana różami. Artystka posiada tzw. full package, czyli mocny głos, osobowość sceniczną, a także uwielbienie tysięcy fanów. Co więc stanęło na przeszkodzie do wielkiej kariery?

Wokalistka nie ukrywa, że program był dla niej zarówno przepustką, jak i również otworzył jej oczy na świat, do którego weszła. Kontrakt Oli z wytwórnią jakiś czas temu wygasł. Artystka zaraz po tym opowiedziała, jak wyglądała ich współpraca. Nie ukrywała, że dawano jej gotowy materiał i kazano go śpiewać, mimo że nie było to coś, co jej się podobało. Na domiar złego sugerowano jej, żeby schudła. Na szczęście kontrakt wygasł i rozwiązał ręce młodej gwiazdy:

Cieszę się, że nikt mi już nie mówi co i jak mam robić, jak mam wyglądać, czy mam być szczupła, śpiewać wysoko czy nisko, bo bardzo długo słuchałam, że mój głos jest za mocny, nazbyt chrypliwy i muszę być kolejną czyjąś kopią, czego nie chciałam. Bardzo chcę pokazać, że jestem Nizio i jestem świadomą artystką, która rzeczywiście pojawia się i znika, ale jak już się pojawia, to narobi trochę zamieszania.

Ola Nizio przeszła metamorfozę

26-latka przyznaje, że wpadła na głęboką wodę. Długo musiała się uczyć, by przetrwać w show-biznesie. Uważa, że człowiek nigdy nie jest w 100% gotowy na to, co go spotyka, jednak nie rezygnuje, a wręcz przeciwnie – idzie nadal w kierunku, który sobie wyznaczyła pomimo rzucania jej kłód pod nogi.

Od wielu lat słyszałam, że mój głos się nie przyjmie, bo nie jest dla każdego ucha, a jednak minęło kilka dni od wydania nowego klipu i piosenki, a ludziom się podoba, chcą mnie słuchać i doceniają moją pracę. Bardzo to uskrzydla! Teraz strach jest mniejszy, a z taką armią ludzi, którzy są przy mnie i mnie wspierają.

Rok temu Ola Nizio wydała singiel Czas, który zwiastował jej nową ścieżkę muzyczną. Jakiś czas później postawiła jednak na rozkręcenie kanału na YouTube. W swoich odcinkach poruszała tematy kontraktów fonograficznych, wymieniła plusy i minusy bycia w The Voice oraz mówiła o najbardziej niedocenionych wokalistkach.

Poza tym, co jakiś czas publikuje nowy post na swoim Instagramie, gdzie informuje, co u niej słychać. Gwiazda wstawiła właśnie zdjęcie, na którym pokazała, jak zmieniła się w ciągu dziesięciu lat:

Te zdjęcia dzieli prawie 10 lat.

Piosenkarka naturalnie z nastolatki przeistoczyła się w piękną kobietę. Widać, że bardzo schudła oraz nabrała kobiecych kształtów. W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć. Zobaczcie, jak zmieniała się na przestrzeni lat.


Aleksandra Nizio na finale The Voice of Poland

Ola Nizio

Aleksandra Nizio na finale The Voice of Poland

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×