Ola Kwaśniewska wróciła z wakacji z mężem i przekazała fatalne wieści. W najgorszych snach nie przewidywała, że tak to się zakończy. Fani okazali wsparcie

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska pojechała na wakacje z Kubą Badachem. Niestety po powrocie do kraju nie miała dobrych wieści. To zasmuci jej fanów.

Ola Kwaśniewska wkroczyła do show-biznesu, gdy jej ojciec, Aleksander Kwaśniewski, przestał pełnić urząd prezydenta Rzeczpospolitej. W Tańcu z gwiazdami tańczyła u boku Rafała Maseraka. Później pracowała jako dziennikarka. Aktualnie prowadzi rozmowy w programie Miasto kobiet, w którym gościła już tabun gwiazd z pierwszych stron gazet.

W życiu prywatnym jest żoną Kuby Badacha. Para pobrała się w 2012 roku. Raz na jakiś czas media rozpisują się o kryzysie w ich związku. W ostatnim wywiadzie dla Jastrząb Post Aleksandra obśmiała tego typu plotki.

Tych kryzysów nam wróżono bardzo dużo, co chwilę. Nie reagujemy na te plotki. Ja nawet nie za bardzo wiem, co się o nas pisze, bo szkoda mi na to czasu i energii. Kuba śledzi te rzeczy i on czasami czyta mi takie śmieszniejsze artykuły i niektóre są tak absurdalnie komiczne, że my płaczemy ze śmiechu – podsumowała.

Ola Kwaśniewska ma smutne wieści po wakacjach z mężem

Aleksandra i Kuba w ostatnich dniach wybrali się na urlop do Portugalii. Zdążyli już wrócić, a dziennikarka przekazała fanom smutną wieść. Jak się okazuje, w trakcie wyjazdu lub świeżo po powrocie, podupadła na zdrowiu.

Informuję, że zgodnie z umową, rozpoczęłam wczoraj (na stories) depeszowanie wsteczne z Portugalii, żeby Wam polecić to i tamto, więc zapraszam. A jeśli sami chcecie się podzielić tym i tamtym, to zachęcam tutaj, nie w wiadomościach do mnie, bo mnie tam przypominam, nie ma, więc nie skorzystam. Jestem w Warszawie, poję się ziółkami i idę na rekord w zużyciu chusteczek higienicznych na jednego mieszkańca – streściła.

Do wpisu dołączyła zdjęcie, które wykonano na Półwyspie Iberyjskim.

W sekcji komentarzy pojawiła się garść porad medycznych.

  • Wiadro herbaty z imbirem, cytryną, miodem i przejdzie! Powodzenia:

  • Polecam nogi moczyć w gorącej wodzie z solą przez 20 minut i tak co godzinę uwaga aby dolewając wody nie oparzyć stópek – to tylko niektóre z nich.

Życzymy Oli szybkiego powrotu do zdrowia.


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Komentarze

  • Gość pisze:

    Czy prędzej czy póżniej i tak rozpadnie się to małżeństwo, właściwie to nic nie dzieje się w ich życiu, udają, że są szczęśliwi a w gruncie rzeczy bardzo cierpią. tak się kończą aborcje i inne rzeczy . W rzeczywistości wszyscy bardzo cierpią i są nieszczęśliwi , to nie jest małżeństwo 100 %. przez uśmieszki udaje się , że jest się szczęśliwym. Moje współczucie, nie daj Boże takiego małżeństwa.