Ola Kwaśniewska zaszalała ze stylizacją. Tak ubrana przypomina Izabellę Scorupco z początków kariery

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska po długiej nieobecności wróciła na Instagram. Zdjęciem, które opublikowała, zachwyciła fanów. Piszą, że wygląda jak Izabella Scorupco.

Aleksandra Kwaśniewska już dawno została przez fanów okrzyknięta polską królową hasztagów. Bardzo rzadko jej zdjęcia posiadają tradycyjny opis, a wszystko, co chce przekazać, umieszcza w krótkich hasłach, które są niezwykle zabawne. Ola ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Profil dziennikarki na Instagramie obserwuje już 238 tys. internautów i liczba ta stale rośnie.

Tym razem powróciła na Instagram po miesiącu z nowym postem. Internauci zachwyceni zdjęciem. Co piszą?

Aleksandra Kwaśniewska na nowym zdjęciu. Jak wygląda?

Aleksandra Kwaśniewska ze względu na fakt, że była córką prezydenta Polski, od najmłodszych lat była obiektem zainteresowania kolorowej prasy. Obecnie działa także w social mediach.

Córka Aleksandra i Jolanty Kwaśniewskich jeszcze kilka lat temu spełniała się także na ekranach telewizorów. Przez jakiś czas była związana ze stacją TVN. Prowadziła między innymi kulisy Tańca z Gwiazdami. Sama wcześniej wystąpiła w show, gdzie u boku Rafała Maseraka wytańczyła drugie miejsce. Wspaniale radziła sobie także jako reporterka Dzień Dobry TVN, a razem ze swoją mamą Jolantą poprowadziły lubiany program Matki i córki, czyli rodzinny galimatias. Niedawno wróciła do telewizji i współprowadzi Miasto kobiet.

Ola prężnie działa na Instagramie, ale ostatnio zamilkła na miesiąc. Powróciła z nowym zdjęciem. Wygląda świetnie. Przypomina Izabellę Scorupco z czasów Ogniem i mieczem. W futrzanej czapie prezentuje się wspaniale.

#właśniesięzorientowałam #żeniedałamznakużycia #odWigilii #idomyślamsię #żenopoprostu #drżycieznerwów #orazusychacieztęsknoty #więcnajmocniejsorybardzo #lecztaksięskłada #żejestemaktualnie #zakopanąwśniegu #alpejskąHelgą #piszącąteksty #soplem #wsiąkłąwkrajobraz #dotegostopnia #żeuparciewykłócamsię #zkozicami #świstakami #idziurawymserem #ktotubyłpierwszy – napisała słynnymi hasztagami.

Post nie przeszedł niezauważony. Zdjęcie Oli wywołało lawinę komplementów:

  • Nożeż ty, teraz to najprawdziwszejsza aleksandraleksandrowna.
  • Normalnie Oleńka Billewiczówna Anno Domini 2022.
  • Zjawiskowy wygląd, rewelacja.
  • Jak Scorupco w Ogniem i mieczem.
  • Te oczyska to ma Pani cudne – piszą.

Trzeba przyznać, że stylizacja Kwaśniewskiej niezwykle jej pasuje. W galerii znajdziecie zdjęcie Izabelli Scorupco z Ogniem i mieczem. Trafne porównanie?


Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Izabella Scorupco w

Izabella Scorupco w "Ogniem i mieczem"

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×