Wylaszczona Ola Kwaśniewska nie może nacieszyć się nową fryzurą. Czyżby retusz? Zdjęcie przed obróbką wszystko wyjaśnia

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska pochwaliła się nową fryzurą, jednak uwagę fanów przykuł inny szczegół. Zarzucają jej retuszowanie zdjęć. Dowód zamieściła sama zainteresowana.

Aleksandra Kwaśniewska cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród telewidzów, ale i internautów. Już dawno temu została okrzyknięta przez fanów obserwujących jej profil na Instagramie polską królową hasztagów. Bardzo rzadko jej zdjęcia posiadają tradycyjny opis. Najczęściej wszystko, co chce przekazać, zawiera w krótkich hasłach, które nie raz bawią do łez. Dziennikarka ma jednak grono wiernych fanów – jej profil obserwuje już 230 tysięcy osób, a liczba ta stale rośnie.

Kwaśniewska jest nie tylko świetną dziennikarką, ale i autorką tekstów piosenek. Najczęściej pisze je dla swojego męża, Jakuba Badacha. Mężczyzna jest wokalistą zespołów Poluzjanci i The Globetrotters. Robi również solową karierę i może liczyć na wsparcie utalentowanej żony.

Aleksandra pomogła mu pisać teksty na ostatni album Oldchool, który cieszy się ogromną popularnością wśród melomanów. Płyta sprzedała się w nakładzie większym niż 30 tys. egzemplarzy, dzięki czemu w krótkim czasie pokryła się platyną i dotarła do ścisłej czołówki w zestawieniu OLiS (oficjalna lista najchętniej kupowanych krążków w kraju).

Kwaśniewska także została doceniona za trud włożony w przygotowanie krążka. W mediach społecznościowych udostępniła kadr, na którym pozuje z wyróżnieniem:

#dziewczynylubiąbrąz #diamenty #zabawę #chłopaków #szczeniaczki #innedziewczyny #pączki #DżordżaKluneja #kwiaty #orazplatynowepłytyzatekstydlamęża

Czy Aleksandra Kwaśniewska retuszuje zdjęcia?

Przy okazji pochwalenia się kolejnym osiągnięciem, dziennikarka pokazała również nową fryzurę. Widok odmienionej gwiazdy przykuł uwagę nie tylko fanów, ale także mediów. W sieci pojawiła się seria publikacji, w których poświęcono sporo miejsca metamorfozie Kwaśniewskiej. Więcej niż jej platynowej płycie. Ten fakt nie umknął uwadze Oli, która tradycyjnie z przymrużeniem oka podsumowała całą sytuację:

#nodobra #olejmyzaszczyty #iskupmysięnawłosach – napisała na Instagramie.

Wpis opatrzyła zdjęciem, na którym prezentuje nową fryzurę. Tym razem włosy ścięła na boba, a najdłuższe kosmyki sięgają jej do brody. Odświeżyła również kolor, który w świetle lampki wpada w odcień różu.

Kwaśniewska w nowej fryzurze wygląda niezwykle korzystnie, co dostrzegły również jej obserwatorki. Panie nie szczędzą jej komplementów.

  • Pięknie z tą fryzurą.
  • Włos-sztos, kobieta-rakieta, stylówa…I tu brak rymu…ale zaraz i tak jakaś maruda powie, że kolczyki jak od Iluminatów. Pani Olu, czlowieki powinny sie od Pani uczyć pogody ducha i dystansu.
  • Piękna i elegancka. kobieta z klasą.
  • Bardzo twarzowo.

Ola odniosła się przy okazji do zarzutów o retusz zdjęcia, które pokazała wczoraj. Część komentujących sugerowało jej przesadne poprawianie urody. Gwiazda zdradziła, że zastosowała jedynie filtr, który nieco rozjaśnił kadr. Na dowód zestawiła ze sobą dwa zdjęcia – oryginał oraz kadr po przeróbce, który zamieściła dzień wcześniej na Instagramie. Dzięki temu możemy zobaczyć, jak Kwaśniewska retuszuje zdjęcia (czyli prawie w ogóle tego nie robi).

Dżizas, laski, wyluzujcie. Zdjęcie przepuszczone przez preset, bo w oryginale ciemne, pomarańczowe i niewyraźne.

Wspomnianą publikację możecie zobaczyć w naszej galerii. Co sądzicie o nowej fryzurze Oli?


Aleksandra Kwaśniewska przed i po retuszu

Aleksandra Kwaśniewska przed i po retuszu

Aleksandra Kwaśniewska w owej fryzurze

Aleksandra Kwaśniewska w owej fryzurze

Aleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą

Aleksandra Kwaśniewska chwali się platynową płytą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×