Ola Kwaśniewska ma nową fryzurę. Podczas domowej kwarantanny mocno skróciła włosy

Ola Kwaśniewska fryzura

Ola Kwaśniewska fryzura

Ola Kwaśniewska ścięła włosy. Nową fryzurą pochwaliła się na Instagramie, publikując zdjęcie z domowej kwarantanny. Internauci są zgodni – metamorfoza zasługuje na brawa.

Ola Kwaśniewska już dawno doczekała się tytułu królowej polskiego Instagrama. Każdy jej wpis odbija się szerokim echem w mediach, a wszystko to za sprawą zabawnych hasztagów i celnych ripost. Gwiazda z humorem podchodzi do otaczającego ją świata. Tym razem w swojej publikacji nawiązała do kwarantanny.

Dziennikarka stara się zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się koronawirusa. Z tej okazji ostatnie dni spędza w domu, gdzie postanowiła zabawić się w kreatorkę trendów. Kwaśniewska na Instagramie pochwaliła się swoją domową stylizacją. Ma na sobie spodnie w cętki, szarą bluzę z nadrukowanym ptakiem i skarpetki w kropki. Do tego wszystkie dobrała wygodne, gumowe klapki popularnej marki.

Swoje nowe zdjęcie córka pary prezydenckiej opisała serią hasztagów. Z przymrużeniem oka przyznała:

Skiety i klapki, gdyż nie wiem jak Wy, ale ja ZAWSZE stawiam na seksi – napisała.

Ola Kwaśniewska skróciła włosy

Uwagę internautów zwróciła nie tylko domowa stylizacja Oli, ale także jej odświeżona fryzura. Kwaśniewska ścięła włosy. Zdecydowała się na długość do ramion, którą zmysłowo podkręciła.

Nie umknęło to uwadze internautów, którzy obserwują jej poczynania w sieci. Nic dziwnego, że obcięcie kilku centymetrów wywołało wśród internautów takie poruszenie, jednak ciężko było przewidzieć, że Ola ze swoją zmianą przypadnie do gustu dosłownie wszystkich fanom – a tak się właśnie stało.

  • Włos zrobiony, szanuję.
  • Podoba mi się ten domowy look.
  • Dla mnie masz stajla – pisali fani.

Krótsze włosy rzeczywiście dodają jej uroku i co więcej – podkreślają wszystkie atuty.

W galerii przypominamy poprzednie wcielenia Oli Kwaśniewskiej. Tak wygląda zanim zdecydowała się na „kwarantannową” metamorfozę.


Ola Kwaśniewska w krótkich włosach

Ola Kwaśniewska w krótkich włosach

Ola Kwaśniewska w krótkich włosach

Ola Kwaśniewska w krótkich włosach

Ola Kwaśniewska świętowała imieniny

Ola Kwaśniewska świętowała imieniny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×