Tak w Warszawie randkują Ola Kwaśniewska i Kuba Badach. Nie brakuje romantycznych chwil, ale i silnych emocji

Kwaśniewska i Badach

Kwaśniewska i Badach

Aleksandra Kwaśniewska pokazała, jak spędza czas z mężem w Warszawie. Nie ukrywa, że zapomniała, że stolica latem jest tak atrakcyjnym miejscem.

Aleksandra Kwaśniewska żyje na tak zwanym świeczniku już od najmłodszych lat. Wszystko to za sprawą jej ojca, Aleksandra Kwaśniewskiego, który dwukrotnie wygrał wybory prezydenckie i przez 10 lat sprawował najwyższy urząd w państwie. Tym samym kolorowa prasa interesowała się także życiem jego najbliższych. Ola szybko znalazła się na okładkach kolorowej prasy i sama zaczęła robić karierę w show-biznesie. Na swoim koncie ma między innymi występ w Tańcu z Gwiazdami, gdzie udowodniła, że świetnie tańczy i nieźle czuje się przed kamerą.

Córka byłego prezydenta szybko znalazła pracę w mediach. Związała się ze stacją TVN. Najpierw prowadziła kulisy Tańca z Gwiazdami, później pojawiała się w Dzień Dobry TVN i na antenie TVN Style. Po kilku latach życia w blasku fleszy zrobiła sobie dłuższą przerwę. W końcu wróciła na antenę, jako prowadząca Miasto Kobiet.

W życiu prywatnym jest żoną Kuby Badacha. Ślub wzięli w 2012 roku. O tym wydarzeniu bardzo długo rozpisywała się kolorowa prasa. Małżonkowie jednak trzymają się z dala od skandali i prowadzą spokojne życie, które od czasu do czasu ożywiają, żartując z siebie w social mediach.

Tym razem Ola pochwaliła się, jak spędza czas z mężem.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach randkują w Warszawie

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach poznali się przypadkiem, o czym stosunkowo niedawno powiedział muzyk:

[…] Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział w wywiadzie dla Plejady.

Szybko zapałali do siebie uczuciem i tak już 10 lat po ślubie, a oni nadal tak samo zakochani. Małżonkowie słyną z podobnego poczucia humoru, czemu nieraz dali wyraz w social mediach. Tym razem Ola zdecydowała się pokazać, jak randkuje z Kubą. W relacji na Instagramie wyznała, że zapomniała, jak cudna potrafi być stolica latem. Razem z mężem skorzystali z faktu, że ich piesek jest z dziadkami i wyszli na dwukrotnie romantyczną kolację, a także udali się do kina. Kwaśniewska entuzjazm pokazała w sobie charakterystyczny sposób. Tylko zajrzyjcie do naszej galerii.


Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Ola Kwaśniewska randkuje z Kubą Badachem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×