Ola Kwaśniewska wróciła do TVN i przeszła metamorfozę. Pokazała nową fryzurę. Teraz to dopiero ślicznotka

Ola Kwaśniewska fryzura

Ola Kwaśniewska fryzura

Aleksandra Kwaśniewska dołączyła do grona prowadzących Miasto kobiet, a chwilę później zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. Tak odmienionej jeszcze jej nie widzieliśmy.

Aleksandra Kwaśniewska od najmłodszych lat jest obiektem zainteresowania prasy. Wszytko za sprawą znanych rodziców – Aleksander i Jolanta przez dwie kadencje pełnili funkcję pary prezydenckiej.

Ola na oczach całego kraju wyrosła na piękną kobietę, która w przeszłości zajęła 2. miejsce w Tańcu z gwiazdami. Krótko po tym rozpoczęła karierę w TVN. Prowadziła kulisy tanecznego show oraz była reporterką Dzień Dobry TVN. W latach 2009-2013 była gospodynią programu Mała czarna. Dużą popularność przyniósł jej również format Matki i córki, czyli rodzinny galimatias, który współprowadziła razem z mamą.

Chociaż Ola szła jak burza, postanowiła wycofać się z mediów. Swoją aktywność przeniosła do social mediów, a jej profil na Instagramie śledzi obecnie 210 tysięcy internautów. Ogromną popularność zyskała dzięki zabawnym hasztagom, które zamieszcza pod każdym opublikowanym przez siebie zdjęciem.

Ola Kwaśniewska przeszła metamorfozę

Kwaśniewska dołączyła ostatnio do grona reaktywowanego po latach Miasta kobiet. Format współprowadzi wraz z Marzeną Rogalska oraz Olgą Łęgosz. Nie ukrywała, że nie planowała powrotu do telewizji, choć jeden wyjątek skłaniał ją do zmiany zdania.

Sama siebie zaskoczyłam, jak szybko się zgodziłam. Bo przecież cały czas się zarzekałam, że telewizja to już dla mnie zamknięty rozdział. Aczkolwiek mówiłam też, że może rozważyłabym to, gdyby miał to być kobiecy talk-show. I właśnie tym jest Miasto Kobiet, chociaż nie powiedziano mi od początku, że chodzi o ten tytuł… – wyznała.

Krótko po tym jak na antenie TVN Style został wyemitowany pierwszy odcinek talk-show, Ola poddała się metamorfozie. Na swoim profilu na Instagramie udostępniła kadr, na którym ma profesjonalny makijaż, podkreślający usta i oczy. Uwagę przykuwa również fryzura. Nowy odcień blondu i delikatne fale idealnie wpisują się w wizerunek telewizyjnej prezenterki:

#nosory #alezrobilimnietunatakiecacko #żejakniezamieszczę #toumrę

Fani oraz gwiazdy są pod ogromnym wrażeniem metamorfozy Oli. Nie szczędzą jej komplementów, a bliscy porównują ją do gwiazd światowego kina:

  • Marta Wierzbicka: Damn u hot girl!
  • Agnieszka Dygant: No jest ogień. Trochę jak Scarlett Johanson.
  • Ewa Drzyzga: Aleś piękna Ty. I przede wszystkim Duchem. Niech nikogo nie zmyli piękno Twego Oblicza!
  • Paulina Krupińska: Jaka piękna i radosna.
  • Kuba Badach: Pamela Andersonowska.

Nie sposób nie zgodzić się z powyższymi komentarzami. Ola wygląda w tym wydaniu ślicznie.


Ola Kwaśniewska przeszła metamorfozę

Ola Kwaśniewska przeszła metamorfozę

Ola Kwaśniewska – jesienna ramówka TVN 2021

Ola Kwaśniewska – jesienna ramówka TVN 2021

Ola Kwaśniewska – jesienna ramówka TVN 2021

Ola Kwaśniewska – jesienna ramówka TVN 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×