Szukaj

Ola Kwaśniewska sparodiowała perfekcyjne zdjęcie Małgorzaty Rozenek. Internauci w śmiech

Ola Kwaśniewska i Małgorzata Rozenek

Ola Kwaśniewska i Małgorzata Rozenek

Ola Kwaśniewska na swoim Instagramie objawia się stosunkowo rzadko. Jak już jednak coś pokaże, to trzeba przyznać, że robi to wrażenie. Niedawno pokazała, jak wygląda życie właściciela psa. Skontrastowała swoją fotografię ze zdjęciem Małgosi Rozenek. I "zrobiła dzień" internautom.

Ola Kwaśniewska prowadzi jedno z popularniejszych kont na Instagramie. Znana jest głownie z twórczych i bardzo kreatywnych hasztagów. To właśnie nimi opisuje treści, którymi chce się podzielić w sieci. Niedawno pokazała, jak wygląda życie właściciela psa, kiedy na dworze niekoniecznie dobra pogoda.

Ola Kwaśniewska żartuje z Małgorzaty Rozenek

Aleksandra Kwaśniewska pokazała na Instagramie, jak wygląda po spacerze ze swoim pupilem, kiedy na dworze aura niekoniecznie jest sprzyjająca. Swoją fotkę, w kurtce całej uwalanej błotem przez łapki psiaka, skontrastowała ze zdjęciem Małgosi Rozenek, która idealnie wystylizowana, w białej kurtce, wyprowadza swoje zwierzaki.

#tia.. #lifeislife #nanananana – podpisała zdjęcie w swoim stylu.

Gwiazdą drugiego planu jest pies Oli. Popatrzcie, jaką ma niewinną minę. Pewnie to jego pani tak się ubłociła, a teraz robi wszystko, żeby poszło na niego.

View this post on Instagram

#tia.. #lifeislife #nanananana

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Takie się nasuwa skojarzenie: życie idealne kontra prawdziwe. Właściciele czworonogów doskonale wiedzą, że prawda jest bliższa zdjęciu Oli, natomiast takie jak ze spaceru, jaki odbyła Gosia Rozenek też nie jest niemożliwe. Kwaśniewska parodiując idealne zdjęcie Małgorzaty wiedziała, że ta ogromny dystans do siebie i z pewnością się nie pogniewa.

Co piszą internauci? Jak zwykle są rozbawieni opisem Kwaśniewskiej i jej życiowym spostrzeżeniem. Paulina Sykut, Kayah od razu skomentowały post rozbawiona emotikonką.

  • Kooocham – napisała Marta Żmuda Trzebiatowska.
  • Cudownaaaaa.
  • haha! Znamy to 🙂 i tak ślicznie wyglądasz! Obie ślicznie wyglądacie.
  • Haha, ale jakie niewiniątko siedzi.

Ola powinna uczyć gwiazdy dystansu do siebie. Mistrzyni!

Zobacz: Ola Kwaśniewska z mężem przyłapani na imprezie! W takiej stylizacji jeszcze jej nie widzieliśmy. Raczej długo nie zastanawiała się nad strojem


Ola Kwaśniewska vs. Małgorzata Rozenek

Ola Kwaśniewska vs. Małgorzata Rozenek

Natalia Kukulska, Ola Kwaśniewska, Kuba Badach, Michał Dąbrówka

Natalia Kukulska, Ola Kwaśniewska, Kuba Badach, Michał Dąbrówka

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w ciąży na spacerze z psami

Radosław Majdan i Małgorzata Rozenek w ciąży na spacerze z psami

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×