Ola Kwaśniewska o problemach ze zdrowiem. Choroba skłoniła ją do zwierzeń. „Przypominam sobie momenty, kiedy czułam się zgoła inaczej”

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska dodała post na Instagramie, w którym poinformowała, że jest chora. Wideo, które opublikowała ma jej dodać otuchy.

Ola Kwaśniewska to jedyna córka byłego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego oraz Jolanty Kwaśniewskiej. Od wczesnych lat młodości była obserwowana przez opinię publiczną. W 2006 roku dała się namówić na występ w Tańcu z gwiazdami. Pod kierunkiem Rafała Maseraka wywalczyła wówczas drugie miejsce. Później zaczęła karierę w telewizji i pracowała jako prezenterka i dziennikarka. Obecnie jest jedną z gospodyń Miasta kobiet w TVN Style.

Prywatnie od 10 lat jest żoną muzyka Kuby Badacha. Ola już wie, jak w tym roku spędzą święta. Opowiedziała o tym naszej reporterce.

Święta będą rodzinne. Ja lubię dostawać praktyczne prezenty, nie znoszę dostawać bibelotów, rzeczy, które będą kurzyć się na szafce. Dla innych staram się wybierać takie prezenty, które ucieszą te osoby. Nie każdy lubi dostawać noże. Ale nie miałam jeszcze czasu nad tym się zastanowić.

Rodzina Kwaśniewskich zawsze podchodzi do świąt w tradycyjny sposób.

Zawsze staramy się podchodzić do tego tradycyjnie, chociaż z tą tradycją też jest zabawnie. Z kim się nie rozmawia, to każdy zawsze mówi, że święta są bardzo tradycyjne, a okazuje się, że te tradycje są tak różne, że nie wiadomo, co jest tą tradycją, bo my się bardzo różnimy w różnych tych zwyczajach wigilijnych. My się trzymamy tradycji rodzinnych.

Tymczasem radosne planowanie przerwała choroba. Co napisała Ola?

Ola Kwaśniewska poinformowała o chorobie

Ola Kwaśniewska poinformowała na Instagramie, że jest chora. Wpisowi towarzyszy niecodzienne wideo, bo wspomnienie z podróży, które ma na celu podnieść Aleksandrę na duchu i przypomnieć, że można się czuć wspaniale.

Jak zawsze w chorobie, udałam się na emigrację wewnętrzną i przypominam sobie momenty, kiedy czułam się zgoła inaczej. I nic nie poradzę, ale ja tak naj naj naj to czuję się w podróży, w takiej na przykład Portugalii, jak w czerwcu, więc wrzucam tu, żeby pamiętać, że życie bywa tak fajne, jak przejazd karuzelą na wesołej świni – napisała.

Pod wpisem masa ciepłych słów. Internauci nie tylko życzą Kwaśniewskiej zdrowia, ale też podziwiają widoki.

  • Ależ to miło się ogląda  dużo zdrówka.
  • Też się czuje naj naj w podróży, ale nie umiem takich fajnych rolek robić.
  • Szybkiego powrotu do zdrowia!
  • Piekny opis  i rolka wyszła super z tymi kadrami. Zastanawiam się czy planowałaś je czy wyszło tak spontanicznie z wybranych momentów. Dużo zdrowia!
  • I tak trzeba! Zdrowka! – piszą fani Oli.

My również życzymy zdrowia.


Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

scena z: Kuba Badach, Aleksandra Kwaśniewska, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Aleksandra Kwaśniewska, Jakub Badach- premiera filmu Bejbis

Aleksandra Kwaśniewska, Jakub Badach- premiera filmu Bejbis

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×