Szukaj

Hejterka wytknęła Oli Kwaśniewskiej brak dzieci. Riposta zasługuje na brawa

Ola Kwaśniewska biznes

Ola Kwaśniewska biznes

Ola Kwaśniewska pod ostatnim ze swoich zdjęć spotkała się z hejtem. Jedna z internautek posunęła się odrobinę za daleko. Odpowiedź Oli jest dosadna i bardzo trafna!

Ola Kwaśniewska dorobiła się na Instagramie sporej rzeszy fanów. Jej profil obserwuje ponad 137 tysięcy osób, które żywo reagują na publikowane przez nią posty. Przyjęło się, że córka byłej pary prezydenckiej komunikuje się z odbiorcami wpisami w formie hasłowej. Doczekała się nawet statusu „polskiej królowej hasztagów”. Ola często pokazuje kulisy swojego codziennego życia. Główną bohaterką jej postów jest urocza suczka Lula. To piesek, które razem z mężem zaadoptowała dwa lata temu. Jest ona traktowana jak pełnoprawny członek rodziny.

Ola pokazuje też oczywiście całą masę zdjęć ze swoim mężem Kubą Badachem. Córka byłej prezydenckiej pary i muzyk sakramentalne tak powiedzieli w 2012 roku. Zakochani pobrali się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Był to jeden z najbardziej spektakularnych ślubów w polskim show-biznesie. Ola i Kuba od ośmiu lat tworzą małżeństwo idealne. Zakochani są dalecy od jakichkolwiek skandali i próżno szukać ich na okładkach kolorowych pism. Jeżeli pojawiają się w prasie, to zawsze z pozytywnym aspektem swojego związku. Znajdą się jednak tacy, którym ich sielanka nieco przeszkadza.

Ola Kwaśniewska odpowiada na komentarz hejterki

Ola na swoim Instagramowym profilu jest bardzo aktywna i chętnie wchodzi w interakcje z fanami. Zawsze odpowiada na ich komentarze. Jak się okazuje, potrafi być też mistrzynią ciętej riposty. Nie da się ukryć, że w social mediach córki Aleksandra Kwaśniewskiego, najczęściej pojawia się jej piesek. Tym razem dodała zdjęcie bez Luli, co opisała w hastagah.

#zdjęciebezpsa #żebyścieniemyśleli #żejużnieumieminaczej

Pod postem nie zabrakło kąśliwego komentarza od jednej z internautek. Zarzuciła ona Oli, że po tylu latach nie zdecydowali się z mężem na dziecko.

Tyle lat razem i bez dzidzi!!

Na odpowiedź Oli nie musiała zbyt długo czekać.

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu.

Ola jest nie tylko królową hastagów, ale także trafnej riposty.


Ola Kwaśniewska odpowiada na komentarz o braku dzieci

Ola Kwaśniewska odpowiada na komentarz o braku dzieci

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×