Ola Kwaśniewska o macierzyństwie: „Czuję się osamotniona”. W „Mieście kobiet” poruszyła delikatny temat ciąży

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska po latach przerwy od pracy w telewizji wróciła na ekran. Pierwszy odcinek Miasta Kobiet W poświecono głównie relacjom rodzice-dziecko i macierzyństwu. Wśród gości pojawiła się Zosia Zborowska i Agnieszka Maciąg z którymi prowadzące poruszyły wątek zmiany relacji z przyjaciółmi i samym sobą po urodzeniu dziecka. Właśnie w trakcie tej rozmowy Ola Kwaśniewska zdobyła się na szczere wyznanie dotyczące macierzyństwa.

Ola Kwaśniewska przez ostatnie lata trzymała się z dala od show-biznesu. Rzadko pojawiała się na branżowych imprezach oraz niechętnie udzielała wywiadów. Mimo to aktywnie działała w sieci, a jej profil na Instagramie rósł w siłę. Obecnie absolwentkę psychologii obserwuje już ponad 209 tysięcy internautów. Niemal wszyscy kojarzą ją z zabawnych hasztagów, którymi opisuje swoje posty.

Kwaśniewska od 2012 roku jest żoną Kuby Badacha. Zakochani tworzą bardzo zgrany duet, co chętnie pokazują w sieci. Od czasu do czasu wpuszczają fanów do swojego życia prywatnego, odsłaniając wybrane fragmenty małżeńskiej codzienności.

Ola Kwaśniewska o ciąży i macierzyństwie

Ola ostatnio dołączyła do grona prowadzących Miasta Kobiet. Reaktywowany po kilkuletniej przerwie program współprowadzi wraz z Marzeną Rogalską oraz Olgą Łęgosz. W rozmowie z Vivą! zdradziła, że już od jakiegoś czasu zastanawiała się nad powrotem do pracy w telewizji. Wszystko uzależniała od jednego szczegółu:

Sama siebie zaskoczyłam, jak szybko się zgodziłam. Bo przecież cały czas się zarzekałam, że telewizja to już dla mnie zamknięty rozdział. Aczkolwiek mówiłam też, że może rozważyłabym to, gdyby miał to być kobiecy talk-show. I właśnie tym jest Miasto Kobiet, chociaż nie powiedziano mi od początku, że chodzi o ten tytuł… – wyznała.

Żona Kuby Badacha nie ukrywała, że bardzo ucieszyła się, że będzie współtworzyła program z Rogalską. Jak wyznała, drugiej prowadzącej nie znała, z uwagi na jej internetową twórczość. Olga skupia się wyłącznie na parentingu, który jest poza obszarem zainteresowań Oli:

Jestem zaszczycona, że mogę być z Marzeną Rogalską w komplecie prowadzących. Jak zobaczyłam ją na zdjęciach próbnych, to bardzo się ucieszyłam. Z kolei Olgi Legosz nie obserwowałam wcześniej w sieci, bo ona dotyka tematów dziecięco-matczynych, a to nie jest mój obszar zainteresowań z powodów oczywistych. Ale gdy ją poznałam, to bardzo mnie zaintrygowała. Olga świetnie mnie i Marzenę uzupełnia, odrębnym spojrzeniem na wiele tematów daje inne kolory – stwierdziła Ola.

W pierwszym odcinku Miasta Kobiet prowadzące rozmawiały z zaproszonymi znanymi Polkami o tym jak zmienia się życie po urodzeniu dziecka, jak czasem trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości i o przyjaźni damsko-damskiej. Na kanapie w studiu zasiadły Zofia Zborowska-WronaAgnieszka Maciąg.

Panie skupiły się w swojej rozmowie przede wszystkim na tym, jak wyglądały relacje Zofii z przyjaciółkami w czasie ciąży i zaraz po niej.

Kwaśniewska regularnie zasypywana jest przez fanów gradem bardzo intymnych pytań, a część z nich dotyczy tego, czy i kiedy planuje powiększenie rodziny. W trakcie rozmowy z zaproszonymi gwiazdami Ola z przymrużeniem oka wyznała, że czuje się osamotniona, ponieważ wszystkie jej koleżanki mają już dzieci i przez większość czasu rozmawiają tylko i wyłącznie o macierzyństwie, a ją ten temat zupełnie nie interesuje:

Dla mnie, jako dla osoby bezdzietnej, która ma wiele przyjaciółek, które mają dzieci, jak ta ostatnia zaszła w ciążę poczułam się niemalże zdradzona. Po prostu nagle się okazało, że ja uczestniczę w rozmowach, które są ciągle o dzieciach, a ja nie mam nic do powiedzenia w tym temacie. Ja się czuję teraz taka troszeczkę osamotniona.

Na to wyznanie szybko zareagowała Zosia Zborowska, która zapytała o ukochanego psa Oli. Ta z rozbrajającą szczerością odpowiedziała, że właśnie ostatnia przyjaciółka, z którą dzieliły ogromną miłość do psów również zaszła w ciążę i to właśnie ten temat teraz ją zajmuje najbardziej… Oglądaliście pierwszy odcinek nowego Miasta Kobiet?


Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska, Marzena Rogalska, Olga Łęgosz - nowe prowadzące Miasto kobiet

Aleksandra Kwaśniewska - Jesienna ramówka TVN 2021

Aleksandra Kwaśniewska - Jesienna ramówka TVN 2021

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Komentarze

 • Gość pisze:

  Ja lubię obydwie.

 • Gość pisze:

  Co to kogo obchodzi czy Ola ma dzieci czy nie to je jest jej i jej męza sprawa.Ja mam przyjaółki i wcale nie gadają na okrągło o dzieciach nawet odnosze wrażenie ze jak się spotykamy to one chcą odpcząc od tego domowego kieratu

 • Ania pisze:

  Oglądałam dałam szanse , Rogalska silaca się na sympatyczna dziewczynę z sąsiedztwa ( wiemy ze tak nie jest ) Kwasniewska jakaś zagubiona ( temat może nie dla niej) Wrona – nie wiem co tam robiła i ta mniej znana Ogolnie nieciekawie

 • Gość pisze:

  Oglądałam , kiepsko było na początek , Infantylna Rogalska , udająca sympatyczna dziewczynę z sąsiedztwa ( po ostatnich wybrykach wiemy ze tak nie jest) , Kwasniewska jakaś zagubiona bez luzu ( rzeczywiście może temat dla niej niezręczny) Wrona nie wiem co wogole robiła w tym programie Daje szanse dla tej mało znanej Tyle pozdrawiam

 • Gość pisze:

  Zgadzam się

 • Gość pisze:

  Fajna z nich para i życzę im wszystkiego dobrego i spełnienia marzeń

 • Gość pisze:

  Jej macica jej sprawa

 • Gośćtnai pisze:

  Ale chamstwo…. moze koś nie moze mieć dzieci, moze poronił kilka razy…. A tu taki komentarz. Jak można być takim nieczułym? Pewnie przez okropne wychowanie

 • Gość pisze:

  kobieta matka mowi o dzieciach ale jesli nie ma innego tematu i przy kazdej okazji mowi tylko o zupkach zabawkach kreatywnych itp to uciekac od takich daleko

 • Iza pisze:

  Olka nie rozmnażaj się!

 • Gość pisze:

  Temat posiadania dzieci jest bardzo delikatny. Nie każdy chce i powinien się tłumaczyć z tego powodu, bo jest to bardzo intymne
  Pytanie o dzieci, dlaczego ich się nie posiada, to włazenie w buciorach do duszy.

 • Gośćbolek pisze:

  Nikogo nie krytykuje za to że nie ma dzieci ale to takie egoistyczne.Co prawda są różne powody gdy dzieci mieć nie można.

 • Gośka goska pisze:

  Po co dzieci jak można pieska adaptować i mówić choć do mamusi też będzie rodzina ha ha ha

 • Gość pisze:

  Co za odkrywcze prawdy gloszą te dziunie:) ŹENUA!

 • Gość pisze:

  Czasami w życiu tak bywa że nie wszystko można mieć ale zycie jest przewrotne i lubi zaskakiwac więc moze kto kto wie

 • Gość pisze:

  Nie przepadam za Kwasniewska i Rogalska, trzeciej nie kojarze, Slupkow ogladalnosci nie podwyzsza

 • Gość pisze:

  Dzieci nie może mieć bo samotna jest tak mówiła a nie dawno mówiła że ma dzieci a teraz że nie że brakuje jej macierzyństwa niech adoptuje z mężem to nie będzie samotna

 • Gość pisze:

  Lubię ja. Ola jest super . Jej mąż również, sympatyczni ludzie.

  • Gość pisze:

   Ja mam dzieci i co ?
   Wyfruneły z gniazdka założyły swoje rodziny i zapomniały o matce . Chyba nie warto poświęcać się dla nikogo , egoiści którzy myślą tylko o sobie wychodzą w sumie lepiej. Absolutnie nie jestem egoistyczne matką ale jeśli dziecko jest bo traktuje cie jak bankomat a gdy zamkniesz portfel bo przecież ileż można , to dzieci zapominają .
   Mama

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×