Aleksandra Kwaśniewska została zapytana o ciążę. Na bezczelny komentarz odpowiedziała z niesamowitą klasą

Ola Kwaśniewska zniknęła. Gdzie?

Ola Kwaśniewska zniknęła. Gdzie?

Wpis Aleksandry Kwaśniewskiej po długiej nieobecności ucieszył jej fanów, ale też ożywił hejterów. Jeden z nich w bezczelny sposób zapytał gwiazdę o ciąży. Jej odpowiedź zasługuje na aplauz.

Aleksandra Kwaśniewska od dawna udostępnia na swoim profilu bardzo ciekawe i zabawne posty ze swojego prywatnego życia. Wpisy córki Aleksandra Kwaśniewskiego cieszą się szaloną popularnością wśród internautów, jednak czasami zdarzają się zaskakujące reakcje hejterskie, z którymi Ola musi się zmierzyć. Tak też było ostatnio.

Kwaśniewska wraz z mężem spędziła majówkę w Stanach Zjednoczonych, gdzie podziwiała piękny Park Narodowy w Kolorado. Swoimi przeżyciami dziennikarka Vivy! pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Gwiazda opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z Kubą Badachem. Swój post skwitowała w typowym dla siebie, zabawnym stylu:

Hajkingowa grupa pod wezwaniem świętej Adrenaliny, w drodze na szlaki. Nasza taktyka jest prosta: idziemy po emocje typu krew się gotuje, włosy dęba, żołądek skręcony do Wigilii, moczenie nocne. Ber Gryls to przy nas francuska sunieczka z kokardą albo nawet kokardka tej sunieczki – napisała Ola.

Fani córki Jolanty Kwaśniewskiej byli pod wielkim wrażeniem szałowej fotki, pod którą pojawiło się wiele miłych komentarzy. Wśród komentujących znalazł się jednak jeden hejter, który umieścił  bezczelny komentarz dotyczący ciąży gwiazdy:

 Ola, dzieci robić czas zacząć… Aleksander i Jola na pewno czekają.

Ola Kwaśniewska natychmiast zareagowała na ten wpis, robiąc to w mistrzowskim stylu:

Fajnie to czujesz, że „robienie dzieci” to kwestia takiej właśnie beztroskiej anonimowej zachęty.

Hejter już się nie odezwał, a pod wpisem „królowej hasztagów” pojawiło się mnóstwo wspierających ją komentarzy od wiernych fanów.

Zobacz: Instagram oszalał! Ola Kwaśniewska upubliczniła swoje najlepsze zdjęcie!

Zobacz: Ola Kwaśniewska z okazji urodzin opublikowała prawdziwy rarytas. Jej zdjęcie rozczuliło internautów

Zobacz: Ola Kwaśniewska nagle zniknęła z Instagrama. Po długiej przerwie dodała nowy wpis z wyjaśnieniem: “Głupio wyszło”


Ola Kwaśniewska z siwym Kubą Badachem na wakacjach w USA

Ola Kwaśniewska z siwym Kubą Badachem na wakacjach w USA

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z września

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z września

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z kwietnia

Aleksandra Kwaśniewska zdjęcie z kwietnia

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×