Ola Kwaśniewska 9 lat po ślubie zdjęła obrączkę. Zalała ją fala pytań o kryzys. Odpowiadając, zdobyła się na szczerość

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska powiedziała, dlaczego przestała nosić obrączkę. Powód jest zaskakujący. Czy to początek kryzysu w związku?

Aleksandra Kwaśniewska to absolwentka psychologii na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego. Jako córka pary prezydenckiej stała się obiektem zainteresowania mediów. Dziennikarze relacjonowali niemal każdy jej ruch i często przekraczali granice dobrego smaku.

Skąd taka popularność Oli? Zapewne jest to spowodowane wielkim szacunkiem Polaków do Aleksandra Kwaśniewskiego, który dał się zapamiętać jako jeden z najskuteczniejszych polityków w historii III Rzeczpospolitej. To właśnie on ma duży wpływ na to, że nasz kraj awansował do grona członków Unii Europejskiej, Organizacji Traktatu Północnoatlantyckiego (NATO) i stał się sojusznikiem Stanów Zjednoczonych Ameryki.

Kariera Oli w show-biznesie rozpoczęła się w 2006 roku, gdy przyjęła zaproszenie do Tańca z Gwiazdami. Kolejne propozycje posypały się w błyskawicznym tempie. Poprowadziła ze swoją mamą, Jolantą Kwaśniewską, program Matki i córki, czyli rodzinny galimatias. Pracowała też w czasopiśmie Vivai w radiu Planeta FM. Obecnie jest jedną z prowadzących program publicystyczny Miasto kobiet. Sporo sukcesów osiągnęła też w życiu prywatnym. Jest żoną popularnego muzyka – Kuby Badacha.

Jakub w jednym z wywiadów zdradził, w jaki sposób poznał swoją przyszłą żonę. Jak wyjawił w rozmowie z mediami:

Przeczytałem kiedyś, że poznaliśmy się na koncercie Ani Karwan. To nie jest prawda. Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie.

Również sama Ola często opowiada o swoim związku. Żurnaliście wytłumaczyła, dlaczego nie przyjęła nazwiska męża. Powiedziała:

To dla mnie jest taki przykład na to, w jak bardzo patriarchalnym żyjemy świecie. Nikt z nas nie zastanawia się nad tym, jak bardzo to jest dziwne, że kobiety zmieniają po ślubie nazwisko na nazwisko męża. To oznacza de facto, że najpierw jesteśmy dookreślone przez ojców, a potem jest to symboliczne przekazanie nas mężowi i od tego momentu dookreśla nas mąż.

A jak teraz wyglądają relacje na linii Ola-Kuba? Instagramowicze zauważyli, że córka prezydenta przestała nosić obrączkę.

Ola Kwaśniewska przestała nosić obrączkę. Dlaczego?

Ola Kwaśniewska często organizuje sesje Q&A na Instagramie. Jeden z jej fanów zapytał ją bez ogródek:

Dlaczego przestała pani nosić obrączkę?

Inni dopytywali, czy para przechodzi kryzys. Na co ta odpowiedziała:

To zabawne, jak wielu z was o to pyta (ja w ogóle nie zwróciłabym na to uwagi). Powód jest zupełnie prozaiczny. Zdjęłam, bo puchły mi palce. A potem zapomniałam, że zdjęłam.

Do swojej odpowiedzi dołączyła fotkę z niedawnych wakacji w Atenach, na której widać ją, gdy akurat ma na palcu ślubny pierścionek. A wy nosicie obrączki? Czy wychodzicie z podobnego założenia jak bohaterka tekstu?


Ola Kwaśniewska o tym, dlaczego nie nosi obrączki

Ola Kwaśniewska o tym, dlaczego nie nosi obrączki

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na otwarciu restauracji

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na otwarciu restauracji

Komentarze