Ola Kwaśniewska nie ma litości dla hejterki. Zakpiła z jej braku dzieci i doczekała się kolejnej odpowiedzi. Tym razem foto

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Aleksandra Kwaśniewska niedawno była ofiarą niezwykle okrutnego hejtu, któremu natychmiast dała odpór miażdżącym komentarzem. Nie poprzestała na tym i opublikowała specjalny post. Jaki?

Ola Kwaśniewska dorobiła się na Instagramie sporej rzeszy fanów, mimo że już jakiś czas temu zrezygnowała z show-biznesu. Jej profil obserwuje ponad 156 tysięcy osób, które żywo reagują na publikowane przez nią posty. Doczekała się statusu polskiej królowej hasztagów, gdyż zwykle w ten sposób opisuje zdjęcia.

Główną bohaterką jej postów jest urocza suczka Lula. To piesek, które razem z mężem zaadoptowała dwa lata temu. Jest ona traktowana jak pełnoprawny członek rodziny. Pokazuje też oczywiście całą masę zdjęć ze swoim mężem Kubą Badachem. Są małżeństwem od 2012 roku. Pobrali się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Był to jeden z najbardziej spektakularnych ślubów w polskim show-biznesie.

Od ośmiu lat tworzą małżeństwo idealne. Trzymają się z dala od jakichkolwiek skandali i próżno szukać ich na okładkach kolorowych pism. Niezmiennie też wykazują też w swoich social mediach ogromne poczucie humoru i dystans do siebie i świata. Jeżeli pojawiają się w prasie, to zawsze pozytywnie.

Jednak zawsze znajdą się tacy, którym ich sielanka nieco przeszkadza, więc uderzają przykrym komentarzem. Jak się okazuje, Aleksandra potrafi być też mistrzynią ciętej riposty. Nie da się ukryć, że w jej social mediach najczęściej pojawia się jej piesek. Tym razem dodała zdjęcie bez Luli, co opisała w hasztagach.

#zdjęciebezpsa #żebyścieniemyśleli #żejużnieumieminaczej

Pod postem pojawił się bardzo przykry komentarz od jednej z internautek.

Tyle lat razem i bez dzidzi!!

Na odpowiedź Oli nie musiała długo czekać.

To jeszcze nic. Niektórzy do końca życia nie są w stanie wyhodować mózgu.

Odpowiedź w punkt, dla bardzo niedelikatnej i nie na miejscu uwagi. Jednak na tym Ola nie poprzestała.

Ola Kwaśniewska na zdjęciu z dziećmi

Wyraźnie zbulwersowana nieprzyjemnym komentarzem, który zanadto wkroczył w jej strefę osobistą, Ola postanowiła do komentarza dołożyć post. Opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w ostrym makijażu, we fryzurze w stylu gwiazd Hollywood i dziećmi.

#żebyniebyło #takietam #zdziećmi – napisała.

View this post on Instagram

#żebyniebyło #takietam #zdziećmi ✌️😙❤️

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Zdaje się, że ten post jest kropką nad i do wydarzeń, które miały miejsce na jej profilu. Może niektórzy powinni trzy razy pomyśleć, zanim bezmyślnie napiszą komentarz. Komentarze internautów nie pozostawiają złudzeń, Ola nie tylko wygląda przepięknie, ale także trafiła w punkt.


Ola Kwaśniewska z dziećmi

Ola Kwaśniewska z dziećmi

Ola Kwaśniewska odpowiada na komentarz o braku dzieci

Ola Kwaśniewska odpowiada na komentarz o braku dzieci

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nogi

Aleksandra Kwaśniewska pokazała nogi

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×