Ola Kwaśniewska podała termin porodu na Instagramie. Jej odpowiedź na pytanie o ciążę namieszała w sieci

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska jest w ciąży? Choć w odpowiedzi na komentarz internautki zdradziła termin porodu, była to prawdopodobnie jedynie cięta riposta, którą dzisiaj żyje cały internet. Zobacz, co takiego napisała.

Ola Kwaśniewska na salonach pojawia się od wielkiego dzwonu, a mimo to wciąż plasuje się w czołówce najgorętszych postaci polskiego show-biznesu. Atmosferę wokół dziennikarki, która w 2006 roku zajęła drugie miejsce w 3. edycji Tańca z gwiazdami emitowanego przez TVN, nieustannie podgrzewają posty, jakie sama publikuje w internecie. W komentarzach można przeczytać sporo bardzo osobistych pytań do córki byłej pary prezydenckiej.

Czy Ola Kwaśniewska jest w ciąży?

Doniesienia o tym jakoby Ola Kwaśniewska miała być w ciąży pojawiają się w mediach plotkarskich niemal od momentu zawarcia przez nią związku małżeńskiego. Wiele osób uważa, że ciągłe plotki czy naciskanie ze strony fanów na zajście w ciążę były przyczyną, dla której aktywna bywalczyni salonów przeniosła swoje życie zawodowe do internetu, gdzie publiczność pokochała ją za błyskotliwość, humor i cięte riposty. Na Instagramie może pochwalić się liczbą ponad 120 tysięcy obserwujących. To właśnie tam musi stawiać czoła często nieuprzejmym wpisom, takim jak ten:

Kiedy dziecko? – zapytał Kwaśniewską jeden z internautów.

Bezwzględny komentator z pewnością nie podejrzewał, że Ola może pokusić się o kapitalną ripostę, która odbije się szerokim echem w internecie. Była gospodyni Małej czarnej nie przebierając w słowach ujawniła swój rychły „termin porodu”:

Jutro! Najdalej pojutrze.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska w skąpym stroju na wakacjach. Tak odważnie jeszcze nie pozowała

Ola Kwaśniewska odpowiada na pytanie o ciążę

Ola Kwaśniewska odpowiada na pytanie o ciążę

Przypomnijmy, że od momentu, kiedy Ola Kwaśniewska i Kuba Badach pobrali się, we wrześniu minęło 7 lat. Oboje stali się jedną z najbardziej znanych par w polskim show-biznesie. Jej mąż jest cenionym muzykiem i kompozytorem, ukończył Wydział Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie wokalnej. Współpracując z zespołami PoluzjanciThe Globetrotters wydał kilka płyt, artysta prowadzi również działalność solową, ostatnio jego głosem zachwyciła się Edyta Górniak.

Zobacz: Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uczcili rocznicę ślubu uroczym zdjęciem. Miłość aż kipi!


Kuba Badach i Ola Kwaśniewska – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na kolacji u Borysa Szyca

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na kolacji u Borysa Szyca

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na otwarciu restauracji

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na otwarciu restauracji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×