Ola Kwaśniewska niedawno celebrowała rocznicę ślubu, a teraz pisze o „skoku w bok”… Pod postem zaroiło się od komentarzy

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach kontynuują celebrowanie 10. rocznicy ślubu. Mowa o skoku w bok i innych zaskakujących przyjemnościach.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach w 2012 roku wzięli ślub. O ich dniu bardzo długo rozpisywała się kolorowa prasa i został okrzyknięty towarzyskim wydarzeniem sezonu. Tabloidy szczegółowo analizowały każdy detal. Chociaż życie prywatne małżonków cieszy się sporym zainteresowaniem, oni przeważnie nie wypowiadają się na tematy prywatne.

Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. […] Nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – dopiero niedawno wyznał Kuba w rozmowie z Plejadą.

Jeśli już coś zdradzają w social mediach, to robią to razem i najczęściej w uroczy, pełen poczucia humoru sposób. Wszystkim ich obserwatorom znane są ich zabawne przepychanki w postach i hasztagowe komentarze Oli. Z okazji 10. rocznicy ślubu z mężem napisała, wyjątkowo rezygnując ze swojego stylu podpisów:

Nieśmiało nadmienię, że niepostrzeżenie stuknęło mi wczoraj 10 lat mariażu z tym ancymonem i licznik bije.

Opublikowała też całą serię zdjęć ze ślubu, czym sprawiła niemałą przyjemność swoim fanom. Na tym jednak celebrowanie wyjątkowego czasu się dla niej nie skończyło. Właśnie pochwaliła się, że poleciała z mężem na Maltę.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu. Jaką przyjemność sobie zafundowali?

Ola i Kuba postanowili nieco zmienić klimat i wybrali się na Maltę. To na tej pięknej, pełnej ciekawych do zwiedzenia miejsc wyspie kontynuowali celebrowanie 10. rocznicy ślubu.

#rocznicowyskokwbok #idodołu #zwąjąMalta #coniedzierżypalta #iogólnie #wtańcusięnieobcyndala – opatrzyła wspólne zdjęcie seria hasztagów.

Pod postem namnożyło się życzliwych komentarzy:

  • Fajni jesteście szczęścia jeszcze i jeszcze 🙂 i zdrówka!
  • Przytomności hehe znaczy się przyjemności.
  • Piękna z was para!
  • Cudni jesteście.
  • Wszystkiego najlepszego i jeszcze wielu lat razem w szczęściu – piszą internauci.

Dołączamy do życzeń i miłych słów i czekamy na kolejne relacje.


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska - celebruje 10. rocznicę ślubu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×