Szukaj

Ola Kwaśniewska świętuje rocznicę ślubu w swoim stylu. To się nazywa poczucie humoru! Tylko co na to Kuba?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, jak się poznali?

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach, jak się poznali?

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują kolejną rocznicę swojego ślubu. Z tej okazji córka byłego prezydenta postanowiła dodać serię zabawnych zdjęć.

Aleksandra Kwaśniewska dorobiła się na Instagramie sporej rzeszy fanów. Jej profil obserwuje ponad 137 tysięcy osób, które żywo reagują na publikowane przez nią posty. Przyjęło się, że córka byłej pary prezydenckiej komunikuje się z odbiorcami wpisami w formie hasłowej. Doczekała się nawet statusu „polskiej królowej hasztagów”. Nie da się ukryć, że gwiazdą Instagrama Kwaśniewskiej jest jej pies. Urocza Lula to suczka, którą dziennikarka zaadoptowała dwa lata temu. Biało-beżowy kundelek o niezwykle uroczym pyszczku jest wiernym towarzyszem codzienności Oli i jej męża.

Ostatnio jedna z internautek zwróciła się bezpośrednio do córki byłego prezydenta, wypominając jej i jej mężowi brak dzieci. Ola nie zamierzała milczeć i szybko nie tylko odpowiedziała na komentarz hejterki, ale także postanowiła zamieścić zdjęcie z dziećmi, by uciąć wszystkie spekulacje na ten temat. Pod zdjęciem nie zabrakło oczywiście odpowiednich hasztagów. Co jakiś czas w jej social mediach pojawiają się również zdjęcia, które upamiętniają ważne wydarzenia w jej życiu. Tak też jest dzisiaj, ponieważ Ola i jej mąż Kuba właśnie świętują kolejną rocznicę swojego ślubu.

Aleksandra Kwaśniewska świętuje rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są małżeństwem od 2012 roku. Pobrali się w Katedrze Polowej Wojska Polskiego. Był to jeden z najbardziej spektakularnych ślubów w polskim show-biznesie. Od ośmiu lat tworzą małżeństwo idealne. Trzymają się z dala od jakichkolwiek skandali i próżno szukać ich na okładkach kolorowych pism. Rzadko pojawiają się razem na ściankach. To, jak wygląda ich życie, możemy zobaczyć w social mediach. Z publikowanych postów widać, że dogadują się wręcz rewelacyjnie i cały czas nie opuszcza ich poczucie humoru.

Z okazji ósmej rocznicy ślubu Ola postanowiła dodać zdjęcie, które wiele mówi o ich relacji. Małżonkowie udali się wspólnie do japońskiej fotobudki, by zrobić sobie całą serię zabawnych kadrów. Widzimy, że doskonale się razem bawili i nie boją się pokazać karykaturalnych fotek. Zauważcie, że mąż Oli dzięki filtrowi na zdjęciach ma widoczny makijaż. Oczywiście nie zabrakło też wyjątkowych hasztagów.

#zokazji8rocznicyślubu #życzęsobie #oraz @tenkubabadach #abyśmyzawszebylidlasiebie #takniezaprzeczalnieatrakcyjni #jakwjapońskiejbudcefotograficznej

Pod postem Oli natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy z życzeniami dla małżonków. My oczywiście się do nich dołączmy i życzymy kolejnych lat pełnych miłości i dobrego humoru.


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują rocznicę ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują rocznicę ślubu

Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Fotografia: AKPA

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×