Ola Kwaśniewska pochwaliła się pierwszym ślubnym tańcem. Kiedyś za taki rarytas tabloidy zapłaciłyby fortunę

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach – ślub

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach – ślub

Ola Kwaśniewska zdradziła, jaki był pierwszy ślubny taniec jej i Kuby Badacha. To niezły rarytas, za jaki dawniej tabloidy zapłaciłby fortunę. Do jakiego utworu zatańczyli nowożeńcy?

Aleksandra Kwaśniewska i Jakub Badach niedawno świętowali 9. rocznice ślubu. Małżonkowie poznali się przypadkiem, o czym muzyk poinformował w jednym z najnowszych wywiadów, czym też zdementował plotki na temat tego, gdzie miał być ten ich pierwszy raz.

I ta plotka jest prawdziwa. Przeczytałem kiedyś, że poznaliśmy się na koncercie Ani Karwan. To nie jest prawda. Poznaliśmy się w Radiu Zet. Moja żona kończyła wtedy jakiś wywiad, a ja szedłem do studia, by opowiedzieć o płycie z piosenkami Zauchy. Minęliśmy się na korytarzu. A że miałem w ręce kilka egzemplarzy, które mogłem rozdać dziennikarzom w prezencie, więc jeden jej wręczyłem. 12 lat temu nawet w najśmielszych snach nie przypuszczałbym, że ten album będzie dla mnie tak ważny – że tak odmieni moje życie – powiedział muzyk.

Ich miłość kwitnie. Niedawno świętowali wspólny sukces, bo płyta Kuby z piosenkami, do których teksty pisała Ola, zyskała status platynowej. Oboje są aktywni na Instagramie, gdzie dzielą się wybranymi treściami. Ostatnio nie brakuje też rarytasów. Kwaśniewska właśnie zdradziła, do jakiego utworu zatańczyli pierwszy taniec na swoim weselu.

Jak wyglądał pierwszy taniec Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha na ich ślubie?

O weselu Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha w 2012 roku pisały media w całym kraju. Analizowano listę gości, kreację panny młodej, menu, w zasadzie każdy szczegół był brany pod lupę. Viva! nawet przyspieszyła wydanie z czwartku na poniedziałek, żeby donieść o tym towarzyskim wydarzeniu roku.

Z Warszawy do hotelu, gdzie zaplanowano wesele, trzeba było przejechać niemal 30 kilometrów. Na gości czekał czterogwiazdkowy hotel Narvil nad rzeką Narew. Pojawiło się niemal 400 gości. Wszyscy zaczekali na młodą parę, by zaśpiewać im Sto lat.

Potem przyszedł czas na pierwszy taniec Oli i Kuby. Nikt wówczas nie wiedział, jaki utwór wybrali. Aż po latach Kwaśniewska w końcu zdradziła, do jakiej piosenki zatańczyli.

 

Już wcześniej Kwaśniewska udostępniła wideo z jednego z przyjęć, na którym w najlepsze „wywijała” z mężem na parkiecie. Jak się więc można domyślać, na weselu także było ciekawie.

Jaki utwór wybrali na pierwszy taniec Ola zdradziła w sesji Q&A na Instagramie. Okazuje się, że była to piosenka The Nearness Of You. Smaczkiem było to, że sam pan młody ją wykonał.

Piosenka do pierwszego tańca Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha:


Pierwszy taniec Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha na ślubie

Pierwszy taniec Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha na ślubie

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 9. rocznicę ślubu

Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Suknia ślubna: Sabrina Pilewicz. Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach. Ślub w 2012 r. (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×