Szukaj

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach zrobili sobie jaja na Instagramie. Skojarzenie jest jednoznaczne

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska

Ola Kwaśniewska z mężem siedzą jak Elżbieta Jaworowicz

Aleksandra Kwaśniewska od czasu, gdy jej znany ojciec Aleksander Kwaśniewski pełnił rolę prezydenta Polski, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych młodych wschodzących gwiazd polskiego show-biznesu. Ola swojego czasu bardzo aktywnie uczestniczyła w życiu publicznym, jednak splendor i błysk fleszy postanowiła zamienić na spokojne życie szczęśliwej żony u boku piosenkarza, Kuby Badacha.

Aleksandra obecnie udziela się bardzo aktywnie na swoim profilu społecznościowym, za pośrednictwem którego utrzymuje stały kontakt ze swoimi fanami. Córka Jolanty Kwaśniewskiej przyzwyczaiła już internautów do swojego ogromnego poczucia humoru oraz wielkiego dystansu do siebie i otaczającego ją świata. Zatem każdy jej wpis na Instagramie wywołuje wiele uśmiechu.

Ola szczególnie uwielbia śmiać się ze swojego męża Kuby, który w mediach uchodzi raczej za artystę poważnego, nie czerpiącego korzyści z medialnych sztuczek. Jak się okazuje, Kuba Badach smutasem nie jest, podobnie jak Ola potrafi rozbawić internautów, czego dowodem jest ich ostatnie zabawne zdjęcie:

Uczeń przerósł mistrza. Szykownie siedzi a to jest klucz do sukcesu wizerunkowego z widokami na karierę w modelingu – napisała Ola pod zdjęciem.

Na fotografii widzimy Olę z Kubą, siedzących w charakterystyczny dla Elżbiety Jaworowicz sposób na ławce. Pod zdjęciem pojawiły się komentarze od internautów:

  • Najpiękniejsi
  • Jesteście boscy… Ludziom tak mało dystansu do siebie. Dzięki bogom wszelakim…że mamy Was. Tak mało potrzeba, żeby rozśmiechnąć ludziom dzień
  • Jesteście cudowni! ❤️
  • Jesteście świetni ❤️
  • Pani Jaworowicz ma konkurencję
  • Jesteście cudowną parą Mąż próbuje zapleść warkocz z nóg to ponoć ważny element flirtowania
  • Ale mąż ma zgrabne nóżki
  • Dwie Elżbiety Jaworowicz
  • Super z Was para!

Jak Wam się podobają nogi Kuby Badacha?

Czy Aleksandra Kwaśniewska mieszka jak prawdziwa księżniczka?! Pokazała zdjęcia ascetycznych, ale bardzo luksusowych wnętrz!

Show-biznes czekał na to od lat! Ola Kwaśniewska i Kuba Badach po raz pierwszy razem na imprezie!

Dawno niewidziana Ola Kwaśniewska zadała szyku na imprezie. Przyćmiła nawet swoją stylową mamę!


Aleksandra Kwaśniewska chwali się nogami swojego małżonka

Aleksandra Kwaśniewska chwali się nogami swojego małżonka

Elżbieta Jaworowicz

Elżbieta Jaworowicz

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Aleksandra Kwaśniewska w bikini

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×