Szukaj

Ola Kwaśniewska wtulona w Kubę Badacha na romantycznej randce! Fani rozpłynęli się z zachwytu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spędzają romantyczne wakacji na Korsyce. Para opublikowała piękne zdjęcie z Morzem Śródziemnym w tle. Widok zapiera dech w piersiach.
Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

22 września Ola Kwaśniewska i Kuba Badach będą świętować siódmą rocznicę ślubu, który w 2012 roku został okrzyknięty wydarzeniem roku. W ceremonii uczestniczyli czołowi politycy, gwiazdy, dziennikarze i oczywiście tłum paparazzi, który w pogoni za kapitalnym ujęciem był gotowy do największych poświęceń. Zainteresowanie mediów przeszło wówczas najśmielsze oczekiwania panny młodej, która po latach, w jednym z wywiadów, wyznała:

Czas naszego ślubu był swoistą Wielką Pardubicką z mediami. Mieliśmy nadzieję, że jeden autoryzowany artykuł rozładuje ten plotkarski potencjał i że potem zainteresowanie nami w sposób naturalny opadnie. A zamiast tego zaczął się okres wielkiej, medialnie urojonej ciąży. Nie miałam na to siły. Poza tym zwyczajnie przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na marginesie show-biznesu, gdzie jestem bardziej w roli obserwatora niż uczestnika. A stąd widzisz ten świat we właściwych proporcjach – powiedziała wywiadzie udzielonym magazynowi „Uroda Życia” w 2018 roku.

Zanim jednak Ola i Kuba otworzą szampana i będą celebrować kolejny rok spędzony razem jako mąż i żona, udali się na krótkie wakacje. Para zdradziła, że baterie przed jesienną pluchą, ładują we Francji. Małżonkowie wybrali się do miejscowości Bonifacio, położonej na skalistym południowym brzegu Korsyki, z której roztacza się panoramiczny widok na pobliską Sardynię.

Zobacz: Ola Kwaśniewska z okazji urodzin opublikowała prawdziwy rarytas. Jej zdjęcie rozczuliło internautów

Z pewnością wielką wakacyjną atrakcją dla Kwaśniewskiej i Badacha jest forteca obronna i cmentarz z czasów napoleońskich. Bonifacio słynie także z licznych sezonowych tawern serwujących lokalne przysmaki. Być może to właśnie w jednej z urokliwych knajpek powstało zdjęcie, które oczarowało fanów. Możemy na nim podziwiać Olę wtuloną w Kubę, na tle Morza Śródziemnego. Z opisu dowiadujemy się, że córka byłej pary prezydenckiej ma na sobie starą czapkę:

Stary człowiek i może, i jego stara, i czapka jego starej też stara – napisała Kwaśniewska.

Internauci tradycyjnie nie szczędzili komplementów pod adresem zakochanych:

  • Stary, ale jary.
  • Ale to jest piękne.
  • Jesteście wspaniałą parą. Serce rośnie.
  • Jesteście cudowni!
  • Lubie Was, bardzo. Fajną miłość macie.

Czekamy na kolejne, równie bajeczne, zdjęcia Oli Kwaśniewskiej z mężem.

Zobacz: Ola Kwaśniewska nagle zniknęła z Instagrama. Po długiej przerwie dodała nowy wpis z wyjaśnieniem: “Głupio wyszło”

View this post on Instagram

#niewiemjakWy #alejasięnatkiewidokiniegniewam

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Zobacz: Instagram oszalał! Ola Kwaśniewska upubliczniła swoje najlepsze zdjęcie!


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

×