Szukaj

Ola Kwaśniewska wtulona w Kubę Badacha na romantycznej randce! Fani rozpłynęli się z zachwytu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach spędzają romantyczne wakacji na Korsyce. Para opublikowała piękne zdjęcie z Morzem Śródziemnym w tle. Widok zapiera dech w piersiach.

22 września Ola Kwaśniewska i Kuba Badach będą świętować siódmą rocznicę ślubu, który w 2012 roku został okrzyknięty wydarzeniem roku. W ceremonii uczestniczyli czołowi politycy, gwiazdy, dziennikarze i oczywiście tłum paparazzi, który w pogoni za kapitalnym ujęciem był gotowy do największych poświęceń. Zainteresowanie mediów przeszło wówczas najśmielsze oczekiwania panny młodej, która po latach, w jednym z wywiadów, wyznała:

Czas naszego ślubu był swoistą Wielką Pardubicką z mediami. Mieliśmy nadzieję, że jeden autoryzowany artykuł rozładuje ten plotkarski potencjał i że potem zainteresowanie nami w sposób naturalny opadnie. A zamiast tego zaczął się okres wielkiej, medialnie urojonej ciąży. Nie miałam na to siły. Poza tym zwyczajnie przez tych parę lat medialnego żywota poznałam siebie i przekonałam się, że zupełnie nie mam charakteru do życia na świeczniku. Mnie to nadmierne zainteresowanie krępuje i stresuje. Jest mi dużo lepiej na marginesie show-biznesu, gdzie jestem bardziej w roli obserwatora niż uczestnika. A stąd widzisz ten świat we właściwych proporcjach – powiedziała wywiadzie udzielonym magazynowi „Uroda Życia” w 2018 roku.

Zanim jednak Ola i Kuba otworzą szampana i będą celebrować kolejny rok spędzony razem jako mąż i żona, udali się na krótkie wakacje. Para zdradziła, że baterie przed jesienną pluchą, ładują we Francji. Małżonkowie wybrali się do miejscowości Bonifacio, położonej na skalistym południowym brzegu Korsyki, z której roztacza się panoramiczny widok na pobliską Sardynię.

Zobacz: Ola Kwaśniewska z okazji urodzin opublikowała prawdziwy rarytas. Jej zdjęcie rozczuliło internautów

Z pewnością wielką wakacyjną atrakcją dla Kwaśniewskiej i Badacha jest forteca obronna i cmentarz z czasów napoleońskich. Bonifacio słynie także z licznych sezonowych tawern serwujących lokalne przysmaki. Być może to właśnie w jednej z urokliwych knajpek powstało zdjęcie, które oczarowało fanów. Możemy na nim podziwiać Olę wtuloną w Kubę, na tle Morza Śródziemnego. Z opisu dowiadujemy się, że córka byłej pary prezydenckiej ma na sobie starą czapkę:

Stary człowiek i może, i jego stara, i czapka jego starej też stara – napisała Kwaśniewska.

Internauci tradycyjnie nie szczędzili komplementów pod adresem zakochanych:

  • Stary, ale jary.
  • Ale to jest piękne.
  • Jesteście wspaniałą parą. Serce rośnie.
  • Jesteście cudowni!
  • Lubie Was, bardzo. Fajną miłość macie.

Czekamy na kolejne, równie bajeczne, zdjęcia Oli Kwaśniewskiej z mężem.

Zobacz: Ola Kwaśniewska nagle zniknęła z Instagrama. Po długiej przerwie dodała nowy wpis z wyjaśnieniem: “Głupio wyszło”

View this post on Instagram

#niewiemjakWy #alejasięnatkiewidokiniegniewam

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Zobacz: Instagram oszalał! Ola Kwaśniewska upubliczniła swoje najlepsze zdjęcie!


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Ola Kwaśniewska na wakacjach we Francji

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×