Ola Kwaśniewska i Kuba Badach uczcili rocznicę ślubu uroczym zdjęciem. Miłość aż kipi!

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach rocznica ślubu

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach rocznica ślubu

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach 7 lat temu powiedzieli sobie sakramentalne tak! Jak teraz wygląda ich życie? Para uczciła miedziane gody szalenie romantycznym zdjęciem.

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach są już 7 lat po ślubie, a znają się ponad 10. 22 września 2012 roku przysięgli sobie miłość w Katedrze Polowej Wojska Polskiego w Warszawie. Córka byłego prezydenta wyglądała wtedy zdumiewająco w śnieżnobiałej sukni od Sabriny Pilewicz. Tamten dzień Polacy zapamiętają na zawsze. Od samego początku kibicowali bowiem tej parze.

Zobacz: Aleksandra Kwaśniewska w skąpym stroju na wakacjach. Tak odważnie jeszcze nie pozowała

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach świętują 7. rocznicę ślubu

Choć plotkowano o rzekomych kryzysach w ich związku, to wszystko ma się jak należy! Para świętuje ważną rocznicę i przy okazji publikuje urocze zdjęcie.

Wydawało mi się, że facet po trzydziestce już nie czuje motyli w brzuchu… Że to przytrafia się tylko nastolatkom, a potem człowiek staje się coraz bardziej racjonalny, cyniczny – powiedział dwa lata temu Kuba w wywiadzie dla Vivy! 

Na zdjęciu widać, że motyle wciąż im towarzyszą, a Oli po 10 latach związku nie przeszkadza nawet „drapanie brodą”, o którym wspomniała w opisie dołączonym do zdjęcia.

View this post on Instagram

#10latrazem #7poślubie #drapiemniebrodą #alegolubię

A post shared by Tak Zwana Kwaśniewska (@aleksandraleksandrowna) on

Oprócz tego, że słucha, to świetnie słyszy. I co niebywałe, pamięta wszystkie teksty świata. Nie byłbym w stanie być z kobietą, która “nie słyszy” muzyki. Nawet już razem zaśpiewaliśmy – dodał przypominając o ich wspólnym wykonie utworu „Sexi Flexi” na urodzinach Natalii Kukulskiej.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach na Balu TVN 2019

Ola i Kuba są parą idealną i co w dzisiejszych czasach rzadkie – nie chwalą się tym wszem i wobec! Czasem pojawiają się razem na branżowych imprezach. Tak jak ostatnio na Balu Fundacji TVN pod hasłem Sen nocy letniej. Wyglądali razem obłędnie! Wspólne zdjęcia też raczej się nie zdarzają, więc to przykuło naszą uwagę.

Zobacz: Tabloid ogłasza kryzys w związku Oli Kwaśniewskiej i Kuby Badacha. Tymczasem muzyk udziela wywiadu dla Vivy! i wyznaje prawdę

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Kuba Badach i Ola Kwaśniewska – najpiękniejsze pary na Balu TVN 2019

Podczas tegorocznego balu TVN Kuba Badach zaśpiewał w duecie z Edytą Górniak szlagier Dziwny jest ten świat Czesława Niemena. W ten sposób artyści oddali hołd tragicznie zmarłemu Piotrowi Woźniakowi-Starakowi.

Zakochanym życzymy szczęścia i jeszcze więcej miłości, o ile to w ogóle możliwe 🙂


Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach

Aleksandra Kwaśniewska, Kuba Badach

Fotografia: AKPA

Suknia ślubna Oli Kwaśniewskiej

Suknia ślubna Oli Kwaśniewskiej

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×