Wystrojeni Ola Kwaśniewska z mężem są gotowi na Oscary 2021. Tylko coś z fryzurą poszło nie tak

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach

Ola Kwaśniewska dodała nowe zdjęcie na Instagramie. Wyznała, że razem z Kubą Badachem są już gotowi na galę oscarową. Tylko z fryzury nie jest zadowolona.

Aleksandra Kwaśniewska na bieżąco relacjonuje to, co dzieje się w jej życiu prywatnym na Instagramie. Jej profil obserwuje ponad 191 tys. fanów, a z każdym dniem do tego grona dołączają kolejne osoby. Bohaterką jej postów często jest suczka Bella, którą dwa lata temu razem z mężem Kubą Badachem adoptowali ze schroniska. Psiak jest jej oczkiem w głowie i wnosi sporo humoru we wszystkie publikacje ze swoim udziałem.

Ola chętnie chwali się osobistymi kadrami. Wrzuca zdjęcia, na których pozuje z mężem. W ich życiu nie brakuje czułości oraz sporej dawki dobrego humoru, co małżonkowie udowadniają na każdym kroku. Często za pomocą social mediów robią sobie żarty.

Zobacz: Kwaśniewska w słodki sposób zemściła się na Kubie Badachu za nieudane zdjęcie. Widać, kto jest mistrzem obiektywu

Kwaśniewska już dawno została przez fanów okrzyknięta polską królową hasztagów. Żadne z jej zdjęć nie posiada bowiem tradycyjnego opisu, a wszystko, co chce przekazać, umieszcza w krótkich hasłach.

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach są gotowi na Oscary

Ola Kwaśniewska ma stałe grono wielbicieli jej hasztagowego talentu. Profil dziennikarki Vivy! na Instagramie może nie zaskakuje ilością postów, ale za to jak już coś się pojawia, to odbija się szerokim echem w mediach.

Dzisiejszej nocy odbędzie się gala wręczenia Oscarów, najbardziej prestiżowych nagród w świecie filmu. Okazuje się, że Aleksandra i Jakub nie zamierzają przegapić tego święta kina. Kwaśniewska w poście na Instagramie oznajmiła, że już czekają, a zilustrowała wpis zdjęciem wyciągniętym z archiwów Akademii :), co można oczywiście wyczytać z hasztagów. Męża porównała do Jamesa Bonda, ale nie do końca jest zadowolona ze swojej fryzury, którą rozwiał wiatr.

#woczekiwaniunaOskary #wygrzebanezarchiwówAkademii #nizwyklerzadkieujęcie #Bonda #zkoczkodanem – napisała.

Internauci jak zawsze są rozbawieni wpisem Oli i w komentarzach dają wyraz swojej sympatii.

  • Eleganssskoooo.
  • Uwielbiam Wasz dystans, spokój i klasę.
  • Oluś, nie znam Was osobiście, ale strasznie Was lubię.
  • Fakt.. wzrok nr 007.
  • Piękniejszego koczkodana nie widziałam.
  • Będzie nagroda za role pierwszo i drugoplanową. Akademia doceni to ujęcie.
  • I pozamiatane.

Jak wam się podobają Ola i Kuba w oscarowym wydaniu?


Ola Kwaśniewska i Kuba Badach gotowi na Oscary

Ola Kwaśniewska i Kuba Badach gotowi na Oscary

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na "Zanzibarze"

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na

Kuba Badach i Aleksandra Kwaśniewska odpoczywają na "Zanzibarze"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×