Szukaj

Opalona na czekoladkę Ola Kowalska chwali się zdjęciami z wakacji. Po tragicznych przeżyciach została tylko blizna na szyi

Ola Kowalska

Ola Kowalska

Ola Kowalska pochwaliła się piękna, wakacyjną opalenizną. W białej sukience i pięknym otoczeniu wygląda rewelacyjnie.

Kasia Kowalska i jej córka, Ola, mają za sobą trudne chwile. Gdy epidemia koronawirusa w Polsce wzrastała na sile, dziewczyna, która na co dzień mieszka w Londynie, trafiła do szpitala, gdzie została intubowana. Piosenkarka ku przestrodze opowiedziała o całej sytuacji w sieci, chcąc, by internauci dobrze o siebie zadbali w niebezpiecznym czasie.

Padły podejrzenia, że dziewczyna zachorowała na COVID-19. Kowalska dopiero w lipcu zdradziła, że jej córka walczyła z adenowirusem. W rozmowie z magazynem Pani powiedziała, że czuła jak wali się jej świat:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres.

Na szczęście wszystko już jest dobrze, Ola wygrała z chorobą, a najnowsze zdjęcia świadczą o tym, że już wróciła do formy.

Ola Kowalska na zdjęciach z wakacji

Ola postanowiła odpocząć w ciepłych krajach i poleciała do miejscowości Kattavia na wyspie Rodos, czym pochwaliła się w social mediach. To rodzinne strony jej ojca, Kostka Yoriadisa, który z pochodzenia jest Grekiem. Pokazała już kilka zdjęć, między innymi te, na których pozuje z chłopakiem.

Dzisiaj pochwaliła się piękną opalenizną, którą wyeksponowała, wybierając białą sukienkę. Dobrała do niej oryginalną biżuterię, zaczesała włosy na gładko i wyglądała przepięknie. Dodatkowo kreacja podkreśliła idealną figurę córki Kasi Kowalskiej.

Ola Kowalska w białej sukience

Ola Kowalska w białej sukience

Fotografiami zachwyceni są obserwujący Olę na Instagramie. Komplementują jej stylizację, a także czekoladowy odcień skóry. Widać, że Ola już w pełni wróciła do sił po dramatycznych wydarzeniach sprzed tygodni, pozostała tylko blizna na szyi.


Ola Kowalska w białej sukience

Ola Kowalska w białej sukience

Ola Kowalska w białej sukience

Ola Kowalska w białej sukience

Ola Kowalska wybrała się na urlop

Ola Kowalska wybrała się na urlop

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×