Kasia Kowalska uczciła urodziny córki. Ma tylko jedno życzenie. Oby się spełniło jak najszybciej

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska

Kasia Kowalska na Instagramie dodała nowe zdjęcia, na których pozuje z córką. Okazja była szczególna, Ola świętuje dziś 23. urodziny. Jak na jej wpis zareagowali internauci? 

Kasia Kowalska kilka tygodni temu zwróciła się do fanów z dramatycznym apelem. Poprosiła, by bez potrzeby nie wychodzili z domu i nie narażali swojego zdrowia. Zdradziła, że jej córka Ola, która na co dzień mieszka w Londynie, znajduje się w szpitalu, gdzie walczy o życie:

Dzisiaj dostałam telefon z Anglii, z jednego ze szpitali, w którym leży moja córka, czy zgadzam się na jej intubację. Chciałabym tym filmikiem sprowokować was do myślenia, czy rzeczywiście musicie wychodzić z domu i czy naprawdę to jest konieczne.

Kasia Kowalska uczciła urodziny córki. Jakie ma życzenie?

Gdy Kasia Kowalska opublikowała wpis, zaczęło napływać do niej mnóstwo słów wsparcia, a także chęci pomocy. Dominika Kulczyk chciała pomóc przetransportować Olę z Wielkiej Brytanii do Polski, lekarze nie wyrazili jednak na to zgody. Na szczęście stan córki piosenkarki po trzech tygodniach walki zaczął się poprawiać.

Kowalska mogła odetchnąć z ulgą. By uspokoić zaniepokojonych obserwatorów jej profilu na Instagramie, dodała wpis, w którym poinformowała o aktualnym stanie zdrowia Oli:

#dziś pierwszy raz od 3 tygodni poczułam ulgę #Ola pomału wraca do zdrowia #dziękuję wszystkim ktorzy nam pomagali #dziękuję za wsparcie #to był ciężki czas ale wierzymy ze najgorsze za Nami ..- napisała Kasia.

2 maja Aleksandra skończyła 23. lata. Jej mama postanowiła uczcić ten dzień w social mediach. Na Instagramie dodała ich wspólne zdjęcia, zrobione w różnych okresach życia. W opisie zdradziła, że ma tylko jedno życzenie — by jej córka szybko wróciła do domu:

#sto lat Ola #wszystkiegoconajpiękniejsze #zdrowia #szybkiego powrotu do domu #wszyscy składaja ci najserdeczniejsze zyczenia !!!!

Na post zareagowali internauci, którzy pisali, że trzymają kciuki, by to życzenie jak najszybciej się spełniło:

  • Zdrowia zdrowia zdrowia, wracaj szybko Olu do mamy i brata.
  • Zdrowia dla Oli i Jej Mamy.
  • Dołączam się do życzeń. Sto lat dla Oli i mamy.

 


Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Kasia Kowalska pokazała nowe zdjęcia z córką

Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia

Ola, córka Kasi Kowalskiej kończy 23.lata. Nowe zdjęcia

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Kasia Kowalska i Ola Kowalska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×