Przepiękna córka polskiej wokalistki idzie jak burza! Wystąpiła w sesji dla prestiżowego międzynarodowego magazynu modowego!

Ola Kowalska

Ola Kowalska

Pozuje w biżuterii Mokobelle, marki którą reklamowała córka Kingi Rusin

Ola Kowalska, córka wokalistki Kasi Kowalskiej pojawiła się w L’Officiel Polska w 1 numerze polskiej edycji prestiżowego magazynu modowego. Na zdjęciach prezentuje biżuterię Mokobelle Young, której wcześniej ambasadorką była Iga Lis.

Śliczna blondynka od zawsze pasjonuje się modą, co bardzo widać na jej Instagramie. Dlatego sesja Oli Kowalskiej w L’Officiel Polska to dla niej niebywały prestiż i wyróżnienie.  Jest utalentowaną stylistką i marzy o własnej kolekcji ubrań. Z jej rad korzysta też oczywiście mama, z którą jest bardzo związana, co podkreśla na każdym kroku.

Kowalska pomimo jasnego koloru włosów jest łudząco podobna do Kasi. Czy wy też widzicie to uderzające podobieństwo? Jak oceniacie zdjęcia Oli Kowalskiej w polskim L’Officiel?

Zobacz: Co tam Maffashion i Jessica Mercedes… To córka Kasi Kowalskiej wydaje majątek na stylizacje na Instagramie! Nosi bardzo luksusowe ubrania

Ola Kowalska - L'Officiel sesja

Ola Kowalska – L’Officiel sesja


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×