Córka Kasi Kowalskiej topless. W samych szortach wdzięczy się przed lusterkiem. Co za ciało!

Ola Kowalska topless

Ola Kowalska topless

Ola Kowalska topless przed lusterkiem

Ola Kowalska w samych szortach pozuje topless przed lusterkiem w swoim mieszkaniu. Półnaga córka Kasi Kowalskiej wdzięczyła się do lusterka w srebrnych krótkich spodenkach i okularach przeciwsłonecznych. Ma ciało jak marzenie. Zobaczcie zdjęcia.

Kasia Kowalska przez lata była ikoną seksu na polskiej scenie muzycznej, a jej piękne ciało i odważne stylizacje przeszły do legendy. Mimo upływu czasu, gwiazda nadal może pochwalić się kształtami i skórą, której mogłyby jej pozazdrościć nastolatki. Nie ma więc żadnych wątpliwości co do tego, skąd swoje piękne ciało „wzięła” jej córka. Ola Kowalska odziedziczyła po mamie doskonałe geny, mało tego, lubi chwalić się swoją figurą na bardzo odważnych zdjęciach.

Na jej Instagramie aż kipi od bardzo wyzywających fotek. Ola często pozuje w skąpych stylizacjach, a czasem wręcz nago – jej artystyczne akty wywołują spore zamieszanie wśród Internautów. Często zdarza jej się również pozować topless. Niedawno pochwaliła się zdjęciem w szortach i skórzanej czerwonej kurtce, pod którą nie miała absolutnie nic. Tym razem poszła jednak o krok dalej i zrezygnowała nawet z kurtki.

Na jej profilu pojawiło się zdjęcie, na którym aspirująca projektantka mody pozuje w srebrnych szortach, a swoje wdzięki zasłania długimi włosami. Trzeba przyznać, że wygląda pięknie, ale czy powinna publikować takie zdjęcia?

To nie jest fotomontaż. Kasia Kowalska naprawdę tak ubierze się na Sylwestra 2018!

Wszyscy zaniemówili, gdy Kasia Kowalska wynurzyła się z basenu! Niesamowite ciało!

Wszyscy patrzyli tylko na nią! Kasia Kowalska w obcisłej mini największą atrakcją pokazu Macieja Zienia!


Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Ola Kowalska w zimowej stylizacji

Ola Kowalska w zimowej stylizacji

Ola Kowalska (córka Kasi Kowalskiej) - święta gwiazd 2017

Ola Kowalska (córka Kasi Kowalskiej) - święta gwiazd 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×