Szukaj

Rozpalona córka Kasi Kowalskiej dopieściła swoich fanów wiosenną fotką w wersji TOPLESS! Słynna mama pęka z dumy!

Ola Kowalska Viva! Sesja piersi

Ola Kowalska Viva! Sesja piersi

Ola Kowalska pozuje w wersji topless

Córka Kasi Kowalskiej ponownie szokuje na Instagramie. Tym razem Ola Kowalska pozuje w srebrnych szortach. Ciekawiej jest jednak w partiach górnych. Ola pokazała się w wersji topless.

21-letnia Ola Kowalska choć nie jest jeszcze tak popularna jak jej słynna mama Kasia Kowalska, ma już mnóstwo wiernych fanów. Córka polskiej piosenkarki nie poszła jednak w kierunku muzycznym, dziewczyna wybrała modę, a właściwie jej prezentację w szokujących internetowych odsłonach. Na profilu Aleksandry paruje od jej nagich fotek. Ola uwielbia także szokować ekscentrycznymi stylizacjami. Dziewczyna dopiero rozpoczyna swoją przygodę z modelingiem, jednak jej propozycji stylizacyjnych nie da się zapomnieć.

Córka polskiej wokalistki zaliczyła już profesjonalną sesję ze swoją mamą, z którą pojawiła się w kolorowym magazynie. Tam jednak dziewczyna była stylowo ubrana. Inaczej jest na jej Instagramie, gdzie w większości Ola pozuje topless. Dzięki rozbieranym zdjęciom córka Kowalskiej wzbudza zainteresowanie mediów plotkarskich, które uważnie śledzą jej zmysłowy profil. Ola studiuje w prestiżowej szkole mody i designu w Londynie. Zatem doskonale wie co jest modne na świecie. Najwyraźniej szałem światowych wybiegów są srebrne szorty, w których Ola uwielbia się fotografować

Tym razem Ola do swojej kosmicznej stylizacji pokazała się topless.

Ciekawe czy taki look podoba się jej mamie.

Córka Kasi Kowalskiej rozpoczęła rok z nagim biustem na wierzchu! Odważnie!

Córka Kasi Kowalskiej topless. W samych szortach wdzięczy się przed lusterkiem. Co za ciało!

Mocne oświadczenie Oli Kowalskiej! Pokazała się topless i utarła nosa hejterom!


Ola Kowalska pozuje w wersji topless

Ola Kowalska pozuje w wersji topless

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×