Szukaj

Internautka wysnuła teorię na temat przyczyn łysienia córki Kowalskiej. Reakcja Oli bardzo ostra. „Wypad, SU*O”

Ola Kowalska

Ola Kowalska

Ola Kowalska ostro zareagowała na słowa internautki, które pojawiły się na jej profilu pod jednym z postów. Nie przebierając w słowach, kazała jej odejść. O co poszło?

Kasia Kowalska i jej córka, Ola, mają za sobą trudne chwile. Gdy epidemia koronawirusa w Polsce wzrastała na sile, dziewczyna, która na co dzień mieszka w Londynie, trafiła do szpitala, gdzie została intubowana. Piosenkarka ku przestrodze opowiedziała o całej sytuacji w sieci, chcąc, by internauci dobrze o siebie zadbali w niebezpiecznym czasie.

Padły podejrzenia, że dziewczyna zachorowała na COVID-19. Kowalska dopiero w lipcu zdradziła, że jej córka walczyła z adenowirusem. W rozmowie z magazynem Pani powiedziała, że czuła jak wali się jej świat:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres.

Na szczęście wszystko już jest dobrze, Ola wygrała z chorobą, ale niestety pozostały skutki uboczne – blizna na szyi po intubacji i jak się okazuje, znaczna utrata owłosienia.

Ola Kowalska pogoniła internautkę ze swojego profilu. Dlaczego?

Ola Kowalska niedawno regenerowała siły po chorobie na wakacjach w Grecji. Na zdjęciach zachwycała figurą. Brakowało jednak jej bujnego owłosienia, które do tej pory ją charakteryzowało.

Dziewczyna zwierzyła się swoim fanom, że po chorobie zmaga się z wypadającymi włosami i po zakażeniu agresywnym adenowirusem musiała je obciąć, poprosiła o rady.

Straciłam prawie wszystkie włosy przez leczenie. Jakieś rozwiązania? Uratujcie mnie, ludzie. Porady, produkty, cokolwiek!

Niestety nie wszyscy fani okazali jej współczucie, bo oprócz wielu dobrych rad, pojawiła się też i taka:

Narkotyki powodują różnego rodzaju skutki ujemne. Nie zażywaj narkotyków, tylko witaminy i nie będzie problemów. Matka opluła wszystkich, więc niech ci pomoże. Wstydu trzeba nie mieć.

Ola nie wytrzymała nerwowo i kazała internautce opuścić jej profil, nie przebierając w słowach.

 Wypad z mojego profilu, S*KO – napisała po angielsku.

Ola Kowalska - reakcja na komentarz internautki

Ola Kowalska – reakcja na komentarz internautki

Jej reakcja była bardzo podobna do tej, na jaką sobie pozwoliła Kasia Kowalska, kiedy nie posypały się zarzuty jej fanów, że wprowadziła ludzi w błąd, gdyż wszyscy myśleli, że Ola ma koronawirusa. Powiedziała wtedy krótko, że mają się wszyscy odp***dolić. 


Ola Kowalska wyznała, że wypadają jej włosy

Ola Kowalska wyznała, że wypadają jej włosy

Ola Kowalska - reakcja na komentarz internautki

Ola Kowalska - reakcja na komentarz internautki

Ola Kowalska pokazała swoje włosy po leczeniu

Ola Kowalska pokazała swoje włosy po leczeniu

Dodaj komentarz

  • Gość Grażyna Swietochowska pisze:

    Ja od anoreksji lysialam. Jest na to sposób . Wymaga cierpliwości. Kupuje się bardzo dobre mydło w kostce. Wręcz luksusowe. Anglicy mają bardzo dobre. I ta kostka się naciera glowe. Dlaczego piszę naciera.? Chodzi o to by przy myśleniu także pobudzać cebulki włosów. Ja nawet drapalqm głowę ostrymi Kanta i. Potem umyć do czystej wody. Jak ktoś. IE wytrzyma lekko zmyć bardzo dobrej jakości sezonem. I tak. I minimum pół roku. to robimy. Włosy rusza… Ja miałam placek rzadkich włosów na tyle głowy. Przerażenie totalne, myślałam , że będzie gorzej.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×