Szukaj

Córka Kasi Kowalskiej nawet z króciutkich włosów wyczarowała ekstrawagancką fryzurę. Pokazała też intymny szczegół

Ola Kowalska

Ola Kowalska

Ola Kowalska dodała nowe zdjęcie na Instagramie, na którym odsłania bardzo intymny szczegół. Jak na jej wpis zareagowali internauci?

Ola Kowalska walczyła z adenowirusem, o czym jej mama, Kasia, poinformowała dopiero po fakcie. Piosenkarka zdradziła, że gdy otrzymała informację o tragicznym stanie córki, zawalił się jej świat:

Dostałam telefon, że Olę zabierają do innego specjalistycznego szpitala, że jej stan jest krytyczny, że to jest jej ostatnia szansa… Jestem na wiele rzeczy wytrzymała, ale w tamtej chwili zawalił mi się świat. Po prostu masakra. Masakra… Niewiele pamiętam z tamtego czasu. To było cierpienie, którego nikomu nie życzę. Niewyobrażalny stres — powiedziała Kasia Kowalska w rozmowie z Pani.

Na szczęście Aleksandra pokonała chorobę. Wyszła już ze szpitala, a także wybrała się na urlop do Grecji, czym chętnie chwaliła się w sieci. Towarzyszyli jej bliscy: chłopak Joshua, mama oraz brat.

Ola Kowalska pokazała intymny szczegół. Co na to internauci?

Córka Kasi Kowalskiej wróciła już do aktywności w sieci. Niedawno na Instagramie pochwaliła się nową fryzurą. Gdy zaczęła tracić włosy, zdecydowała się na ostre cięcie. Zaskoczyła tym internautów, którzy przyzwyczaili się do jej długich, ciemnych pukli.

Włosy przyciągają także uwagę na zdjęciu, które Ola wrzuciła do sieci w czwartek. Córka Kowalskiej pozuje na wprost lustra, chwali się ekstrwagancką fryzurą. Jest ubrana w przylegającą do ciała sukienkę, którą połączyła z elegancką torebką i złotym naszyjnikiem. Uwagę przyciąga intymny szczegół — czerwona blizna na szyi. To prawdopodobnie pamiątka, jaka Aleksandrze pozostała po intubacji.

Noszenie czerni powoduje, że osobowości tych trolli są naprawdę martwe — napisała w opisie.

Wpis oczarował internautów. W komentarzach pod zdjęciem zachwycają się urodą Oli:

  • Przysięgam, że ja w takich włosach wyglądałabym jak ziemniak. Tobie w każdej fryzurze i każdym ciuchu ładnie, niesamowita uroda.
  • I to jest potwierdzenie tego, ze jeśli ktoś jest piękny to dobrze wygląda w każdej fryzurze.
  • Super wyglądasz w takich krótkich włosach.

Trudno się nie zgodzić z komentującymi. Aleksandra nawet w krótkich włosach wygląda olśniewająco.

 


Ola Kowalska pokazała nowe zdjęcie

Ola Kowalska pokazała nowe zdjęcie

Ola Kowalska z chłopakiem

Ola Kowalska z chłopakiem

Ola Kowalska ma nową fryzurę

Ola Kowalska ma nową fryzurę

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×