Córka Kasi Kowalskiej wytatuowała sobie dłonie. Nieźle zaszalała

Ola Kowalska już niejednokrotnie szokowała swoimi publikacjami na Instagramie. Ostatnio pokazała zdjęcie swojej dłoni. Córka Kasi Kowalskiej zdecydowała się na odważny tatuaż.

Kasia Kowalska ma dwoje dzieci, Olę i  Ignacego. Oboje mają ciemne włosy i oczy – są do piosenkarki bardzo podobni. Aleksandra Julia, to już dorosła kobieta, ma 21 i zasłynęła tym, że jest bardzo niezależna i nie ma oporów, żeby pokazywać w sieci wszystko, na co aktualnie przyjdzie jej ochota.

Ola Kowalska ma tatuaż na dłoni. Jaki?

Córka Kasi Kowalskiej wyrasta na prawdziwą gwiazdę sieci. Odważna, wyzwolona i uwielbiająca kontrowersje Ola Kowalska na Instagramie robi furorę.

Ostatnio podzieliła się w sieci fotografią wytatuowanej dłoni. Co widać na zdjęciu? Przede wszystkim w oczy rzuca się neonowy manicure i pierścionki z Atomówkami. Zaraz potem tatuaż. Cyfry 1936, oraz inne symbole. Co oznacza dla Oli? Tego nie wiadomo. Podpis przy fotografii jest bardzo niejednoznaczny.

Bling – napisała córka Kasi Kowalskiej.

Reakcja obserwujących jest jedna – wszystkim podoba się nowy nabytek Oli Kowalskiej.

  • Niesamowite.
  • Podoba mi się – piszą.
View this post on Instagram

bling

A post shared by ???????????? (@olahontaz) on

View this post on Instagram

little but unique

A post shared by ???????????? (@olahontaz) on

Przypomnijmy, że córka Kasi Kowalskiej zaczęła swoja karierę od szokowania swoimi stylizacjami przypominającymi te, w których występują Rihanna czy Kylie Jenner. Nazwisko, śliczna buzia oraz piękne ciało wystarczyły, żeby Ola w mig wyrosła na czołową postać portali plotkarskich. Zainteresowanie wokół zdolnej studentki mody na londyńskiej uczelni sprawiło, że po latach odezwał się do niej nawet ojciec, Kostek Yoriadis. Niestety zdecydował się na formę komunikacji poprzez tabloid, gdzie się pożalił, że miał uniemożliwiony kontakt z córką i że oczywiście chciał uczestniczyć w jej wychowaniu.

Niestety nie było mi dane uczestniczyć w jej wychowaniu. Zostałem całkowicie odcięty od kontaktu z nią. Nie jest prawdą, że o dziecku zapomniałem, że nie była dla mnie ważna. Wielokrotnie próbowałem „dobić” się do niej, ale zawsze mi to uniemożliwiano. Ola była wtedy malutka. W chwili rozstania miała niespełna półtora roku – wyznał mężczyzna.

Sama Kasia Kowalska do działań córki podchodzi ze sporym dystansem.

Najchętniej już stałaby cały czas na ściankach i pozowała. Zawsze lubiła być w centrum uwagi. Przez tę oryginalną urodę, piękne włosy, ładny uśmiech, piękne oczy zawsze wzbudzała zainteresowanie, więc się bawiła i to kochała – powiedziała.

Zobacz: Kasia Kowalska ma niesamowite ciało! Wszyscy zaniemówili, gdy wyszła z basenu. Hot!


Tatuaż na dłoniach Oli Kowalskiej

Tatuaż na dłoniach Oli Kowalskiej

Ola Kowalska pozuje w wersji topless

Ola Kowalska pozuje w wersji topless

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Kasia Kowalska z dziećmi, córką Olą i synem Ignacym – Top of the Top 2018 Sopot Festival

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×