Ola Kisio wreszcie pokazała twarz syna. Hugon skończył 6 lat i wygląda jak skóra zdjęta z matki

Ola Kisio

Ola Kisio

Ola Kisio ma dwóch synów. Ostatnio pokazała twarz Hugona. W dniu 6. urodzin syna udostępniła zdjęcie, na którym możemy podziwiać jego urodę, imponujący tort i dekoracje. Jaki on podobny do mamy!

Ola Kisio ma na swoim koncie kilka dobrze przyjętych przez widzów ról. Swego czasu plotkowano, że aktorka wcieli się w postać Anny Przybylskiej w filmie biograficznym, który jak dotąd nie powstał. Nie wiadomo, ile prawdy było w tych doniesieniach, bowiem ani ona, ani nikt pracujący przy produkcji nie odniósł się do tych doniesień.

Obecnie Olę możemy oglądać w BrzydUli, w której wciela się w postać Gośki Poznachowskiej. Kisio gra przyjaciółkę Violetty Kubasińskiej-Hu (Małgorzata Socha), która odbija jej męża – chińskiego biznesmena, właściciela firmy produkującej skarpety frotte. Powrót gwiazdy na ekrany ucieszył jej fanów, ale to niejedyna niespodzianka, jaką dla nich przygotowała w ostatnim czasie.

Gwiazda prywatnie jest żoną Łukasza Zielińskiego. Para pobrała się w 2017 roku, po 15 latach związku. Doczekali się dwóch synów. 11 stycznia swoje 6. urodziny obchodził starszy z chłopców – Hugon. Dotychczas Ola nie pokazywała twarzy dziecka. Na zdjęciach, jakie udostępniała w serwisach społecznościowych, mogliśmy jedynie oglądać maluszka stojącego tyłem.

Ola Kisio pokazała twarz syna. Jak wygląda Hugon?

Wreszcie nadszedł dzień, w którym Kisio z mężem zdecydowali się pochwalić swoim małym przystojniakiem. Na urodzinowym zdjęciu, jakie 37-latka udostępniła na Instastory, możemy przekonać się, jak ślicznym dzieckiem jest Hugon. Już na pierwszy rzut oka widać, że sporo urody odziedziczył po mamie. Tak samo jak ona ma jasne, duże oczy, pełne usta i identyczny kolor włosów.

Na urodzinach Hugona nie zabrakło dekoracji nawiązujących do jego ulubionej kreskówki o przygodach Jeża Sonica. Był też tort bezowy z owocami leśnymi i figami. Nie zabrakło również świeczki w kształcie cyfry nawiązującej do jego wieku i fontanny z zimnymi ogniami, którą Ola odpaliła w czasie śpiewania Sto lat.

Na zdjęciu udostępnionym przez Olę możemy zobaczyć także fragment jej kuchni. Białe szafki, stół z drewnianym blatem i poświąteczne ozdoby to elementy, które w pierwszej kolejności rzucają się w oczy.

Hugonowi życzymy wszystkiego najlepszego!


Ola Kisio pokazała twarz syna

Ola Kisio pokazała twarz syna

Ola Kisio pokazała twarz syna

Ola Kisio pokazała twarz syna

Ola Kisio z mężem

Ola Kisio z mężem

Komentarze

 • Anna pisze:

  Śliczny chłopczyk!

 • koza pisze:

  podobny do Shiloh Pitt

 • Gość pisze:

  Hugo co to za imię pamiętam że Hugo to była gra

  • Gość pisze:

   Hugo Kołłątaj herbu Kotwica, inna forma nazwiska: Kołłontay, ps. i krypt.: Anonim; Jeden Obywatel; H. K.; X. H. K.(?) (ur. 1 kwietnia 1750 w Dederkałach Wielkich, zm. 28 lutego 1812 w Warszawie) – polski polityk, mąż stanu, publicysta oświeceniowy, pisarz polityczny, katolicki prezbiter, kanonik, satyryk, poeta, geograf, historyk. W latach 1782–1786 rektor Szkoły Głównej Koronnej, referendarz wielki litewski od 1786, podkanclerzy koronny od 1791, radca wydziału skarbu Rady Najwyższej Narodowej w 1794. Jeden z twórców Konstytucji 3 maja. ” Z tym ci się nie kojarzy ? Pewnie nie, bo zamiast uważać na lekcji i skupić się na nauce wolałeś w gierki sobie popylać – skutki widać 🙁

  • Gość pisze:

   Hugo – imie niemieckie, a dokladniej starogermanskie. Pochodzi od slowa starogermanskiego hugi, co oznacza myslacy Duch. Imiona pochodne to Hubert, Hugbert,Hauke,Hugh, Hugues, Huw, Ugo itd.

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×