Ola Kisio zdradziła swój ślubny sekret! „To pozwoli uniknąć zamieszania w dokumentach”

Aleksandra Kisio chce mieć drugie dziecko

Aleksandra Kisio chce mieć drugie dziecko

Aleksandra Kisio nie przyjęła nazwiska męża

Aleksandra Kisio niedawno wzięła ślub ze swoim długoletnim partnerem. Para doczekała się już jednego dziecko, ale bliscy cały czas dopytują, czy gwiazda z partnerem planują powiększyć rodzinę. Na to pytanie odpowiedziała Kisio na łamach Twojego Imperium, gdzie wyznała, że nie chce, by jej synek był jedynakiem.

Zobaczymy, co życie przyniesie. Na pewno bym nie chciała, żeby Hugo pozostał jedynakiem – zdradziła piękna aktorka.

Byłby to kolejny odważny krok ze strony Aleksandry. Przypomnijmy, że bardzo długo zwlekała z zawarciem związku małżeńskiego. Po 10 latach znajomości, para wie już o sobie niemal wszystko, dlatego teraz mogą poświęcić się na życiu zawodowemu i wzmacnianiu swojej relacji.

Dodatkowo Aleksandra Kisio zdradziła, że nie przyjęła nazwiska męża, ponieważ nie chciała robić zamieszania w dokumentach:

Pozostałam przy swoim. Postanowiłam też nie dokładać do niego drugiego członu. To pozwoli uniknąć zamieszania w dokumentach. Natomiast nasz syn od urodzenia nosi nazwisko taty – czytamy w Twoim Imperium.

Z ostatniej chwili! Aleksandra Kisio wzięła ślub! Aktorka pochwaliła się pięknym zdjęciem i skromną suknią ślubną!

 

Matka Aleksandry Kisio w swoim stylu wypuściła siarczysty strumień złośliwego żalu w temacie ślubu córki. “Ola jest niepoczytalna”

 

Ola Kisio opowiedziała nam o ślubie i weselu! Ceremonia odbyła się kilka miesięcy temu! [WIDEO]


Aleksandra Kisio wzięła ślub

Aleksandra Kisio wzięła ślub

Piękna aktorka Aleksandra Kisio widzom znana jest przede wszystkim z telenoweli

Piękna aktorka Aleksandra Kisio widzom znana jest przede wszystkim z telenoweli "Pierwsza Miłość" oraz z udziału w show Taniec z gwiazdami. Jednak szeroki rozgłos przyniósł jej udział w odważnych sesjach zdjęciowych, a także rodzinne burzliwe perypetie, które przez wiele lat były głównym tematem prasy brukowej. Dwa lata temu Aleksandra Kisio urodziła swoje pierwsze dziecko, synka Hugo. Od tamtej pory seksowna aktorka wycofała się z życia publicznego, przestała pokazywać się na imprezach i nie zobaczymy jej pozującej na ściankach. Kisio skupiła się bowiem na wychowaniu dziecka i powrocie do formy po przebytej ciąży. Zanim jednak zniknęła z show biznesu na dobre, zdążyła jeszcze opowiedzieć w kilku programach o przebiegu swojej ciąży. Odkąd została mamą, Kisio czasami zabiera głos w dyskusjach dotyczących wychowania dziecka. Ostatnio Ola Kisio najwyraźniej zatęskniła za rozbieranymi sesjami bowiem na swoim profilu uraczyła nas seksownym zdjęciem z wakacji, na którym pozuje topless. aktorka wygląda świetnie, sami zobaczcie

Aleksandra Kisio - Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff's

Aleksandra Kisio - Noworoczny obiad z gwiazdami 2017 w Jeff's

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×