Ola Jordan z mężem pokazali ślubne zdjęcie. Z trudem rozpoznaliśmy na nim byłą jurorkę „TzG”. Tak wyglądała 18 lat temu

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan opublikowała niesamowite zdjęcie z okazji rocznicy ślubu i dodała kontrowersyjny opis. Mąż się jej odwdzięczył. Na zdjęciu para jest nie do poznania. Zobaczcie, jak zmienili się tancerze od dnia ceremonii.

Ola Jordan dała się szerzej poznać polskiej publiczności jako jurorka ósmej i dziewiątej edycji uwielbianego przez widzów programu Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami. Filigranowa blondynka szybko skradła show.

Aleksandra jest tancerką, która już od najmłodszych lat odnosiła ogromne sukcesy na parkiecie. Specjalizuje się przede wszystkim w tańcach latynoamerykańskich. Jako nastolatka wygrała Otwarte Mistrzostwa Polski i dotarła aż do Mistrzostw Świata. Następnie wyjechała do Wielkiej Brytanii, gdzie odnalazła miłość swojego życia. Przez wiele lat była taneczną trenerką w brytyjskim odpowiedniku Tańca z Gwiazdami.

Ola i James – historia miłości

Aleksandra po raz pierwszy zobaczyła Jamesa Jordana, tancerza i choreografa, na zawodach tanecznych w Blackpool w 1999 roku. Podobno już wtedy pomyślała sobie, że byłby to dobry kandydat na partnera. Tak się złożyło, że za jakiś czas Polka dostała propozycję, aby zostać taneczną partnerką Jamesa. Zgodziła się bez wahania. To był znak od losu…

Relacje zawodowe bardzo szybko przełożyły się na życie prywatne. Na ślubnym kobiercu stanęli 12 października 2003 roku. Do dziś tworzą bardzo zgrane i szczęśliwe małżeństwo. W lutym 2020 roku na świat przyszło ich pierwsze dziecko – córeczka o imieniu Ella. Ostatnio 39-latka wyznała, że chciałaby powiększyć swoją rodzinę.

Teraz jednak uwaga mediów skupiła się na zamieszczonym przez Olę zdjęciu na Instagramie. Tancerka z okazji 18 rocznicy ślubu pochwaliła się fotografią w białej sukni. O tym wydarzeniu napisał nawet brytyjski Hello Magazine. Pod zdjęciem możemy przeczytać nieco szokujący opis:

18 lat kochanie!!! Kolejny rok cierpienia i nieszczęścia. Kocham Cię @jamesjordan1978. Wiesz, że żartuję

James nie pozostał dłużny żonie. Również pochwalił się ślubnym zdjęciem i opatrzył je zabawnym zdaniem:

Ona jest najszczęśliwszą dziewczyną na świecie, że jest ze mną w małżeństwie 18 lat.

Jak widać, małżonkom, którzy w Wielkiej Brytanii uchodzą za gwiazdy, nie brakuje poczucia humoru.

W komentarzach u obojga pojawiła się lawina gratulacji:

  • Wiemy, że żartujesz. On tak bardzo Cię kocha
  • Szczęśliwej rocznicy dla Was obojga
  • Gratulacje! Żeby tak dalej! Życzę wam miłości
  • Pięknie

Serdecznie gratulujemy Oli i Jamesowi i życzymy kolejnych pięknych, wspólnych lat!


Ola i James na ślubnym kobiercu

Ola i James na ślubnym kobiercu

Ola i James na ślubnym kobiercu

Ola i James na ślubnym kobiercu

Ola Jordan z córką Ellą

Ola Jordan z córką Ellą

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×