Szukaj

Ola Jordan zostawiła męża z córeczką na 5 minut. Po powrocie zastała najsłodszy widok świata

Ola Jordan

Ola Jordan

Świat Oli Jordan obecnie obraca się wokół córeczki. Mała Ella zawładnęła sercami rodziców. Młoda mama pokazała słodki widok ojca z pociechą, który zastała po 5 minutach nieobecności.

Ola Jordan to bardzo utytułowana tancerka tańca towarzyskiego, która doskonale czuje się w formatach telewizyjnych i jest bardzo popularna zwłaszcza w Wielkiej Brytanii. Przez dziewięć lat występowała w programie Strictly Come Dancing, a od 2018 roku ocenia uczestników polskiego Tańca z gwiazdami. Prywatnie jest żoną tancerza Jamesa Jordana.

Już we wrześniu fani dowiedzieli się, że Ola Jordan będzie mamą. Do zapłodnienia doszło dzięki metodzie in vitro. Jakiś czas po ogłoszeniu ciąży para zdradziła także płeć potomka.

Dziewczynka, to najlepsze, co mogło nas spotkać. Szczerze mówiąc, nie pozwolę jej odejść od nas – powiedziała Ola, na co James dodał – Owinie mnie sobie wokół swojego małego paluszka. Ale będzie z nami mieszkać, dopóki nie skończy 32 lat – powiedzieli wtedy.

Od czasu kiedy Ella pojawiła się w ich życiu, stała się centrum ich świata, a także opanowała social media mamy i taty. To tam dzielą się swoją radością. Tak jak ostatnio, gdy wspólnie świętowali 9 tydzień życia dziewczynki. Dumna mama opublikowała wtedy bardzo słodkie zdjęcie córeczki, czym zachwyciła swoich fanów.

Ola Jordan wstawiła urocze zdjęcie ojca z córeczką. Taki widok zastała po 5 minutach

Na profilu Oli Jordan możemy zobaczyć mnóstwo zdjęć jej ukochanej córeczki. Na niektórych maleństwo pozuje samo, a niektóre z nich przedstawiają ją z mamą lub tatą. Dziś tancerka postanowiła ujawnić prawdę, co wydarzyło się zaraz po tym, gdy zostawiła męża wraz z córeczką samych na 5 minut. Zapewniamy, że ten widok rozczuli każdego.

Na zdjęciu widzimy tatę oraz Ellę, którzy zapadli w słodki sen. Zapewne wspólna zabawa tak wyczerpała oboje, że musieli nabrać sił podczas krótkiej drzemki.

Mąż Oli Jordan

Mąż Oli Jordanz córeczką

Czyż to nie przesłodki widok?


Mąż Oli Jordan

Mąż Oli Jordan

Ola Jordan pokazała Ellę

Ola Jordan pokazała Ellę

Ola Jordan z córką

Ola Jordan z córką

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×