Szukaj

Cały świat zazdrości nam gwiazdy Polsatu! Jest tak piękna, że napisały o niej nawet zagraniczne media!

Ola Jordan z mężem na imprezie

Ola Jordan z mężem na imprezie

Ola Jordan i James Jordan pojawili się podczas Syco Summer Party Simona Cowella. Tancerka wyglądała na tyle dobrze, że niemal natychmiast została zauważona przez brytyjską prasę. O jej stylizacji napisał m.in. poczytny dziennik Daily Mail.

Chociaż Ola Jordan na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii, gdzie od dawna robi karierę, jest też popularna w Polsce. Od ponad roku ocenia gwiazdy, które próbują swoich sił na parkiecie Tańca z gwiazdami. Tancerka w jury zastąpiła Beatę Tyszkiewicz.

Okazuje się, że Jordan budzi spore zainteresowanie za granicą. Nic więc dziwnego, że kiedy w czwartkowy wieczór wraz z mężem wzięli udział w Syco Summer Party Simona Cowella, które odbyło się w odbyła się w prestiżowym Victoria and Albert Museum w Knightsbridge, niemal natychmiast zostali zauważeni przez fotografów.

Kilka godzin później zdjęcia z tego wydarzenia obiegły zagraniczne media i trafiły m.in. na dziennik Daily Mail, którego dziennikarze zachwycali się nie tylko pięknym uczuciem łączącym małżonków, ale także odpowiednim wyczuciem stylu:

Ola wyglądała promiennie, ubrana w lśniącą koralową mini sukienkę z dekoltem. Kreacja eksponowała jej opalone nogi, które wydłużyła za pomocą obcasów w kolorze nude. Równie elegancko wyglądał James, który pojawił się w garniturze. Dopasował do niego białą koszulę, którą rozpiął, dzięki czemu ukazał muskularną sylwetkę – czytamy na portalu.

Trzeba przyznać, że para zaprezentowała się świetnie. Możemy być dumni z polskiej tancerki.

Zobacz: Ola Jordan jest w ciąży i nie wystąpi w kolejnej edycji „Tańca z gwiazdami”? Podobno jest na to dowód

Zobacz: Ola Jordan o reakcji Brytyjczyków na wieść o porodzie Meghan Markle! Jak ocenia imię syna książęcej pary? [WIDEO]

Zobacz: Iwona Pavlović i Ola Jordan skrytykowały decyzję widzów! Nie tak miał wyglądać finał „Tańca z gwiazdami”! [WIDEO]


Ola Jordan i James Jordan - Syco Summer Party

Ola Jordan i James Jordan - Syco Summer Party

Ola Jordan i James Jordan na Syco Summer Party

Ola Jordan i James Jordan na Syco Summer Party

Ola Jordan i James Jordan wzięli udział w Syco Summer Party

Ola Jordan i James Jordan wzięli udział w Syco Summer Party

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×