Stare ślubne zdjęcie Oli Jordan podbija sieć. Dopiero teraz widać, jak wielką metamorfozę przeszła

Ola Jordan i James Jordan

Ola Jordan i James Jordan

Jak Ola Jordan wyglądała na swoim ślubie z brytyjskim tancerzem? James Jordan, mąż jurorki Tańca z gwiazdami, opublikował archiwalne zdjęcie z wesela. Możemy na nim zobaczyć nie tylko suknię ślubną gwiazdy, ale też jej dawne wcielenie. Oj, przeszła sporą metamorfozę.

Ola Jordan w świadomości Polaków zaistniała wiosną 2017 roku, gdy dołączyła do grona jurorów siódmej edycji Tańca z gwiazdami. Zanim została gwiazdą show Polsatu, odniosła mnóstwo sukcesów w Wielkiej Brytanii. Jej popularność była tak wielka, że zaowocowała wydaniem książki biograficznej, która okazała się bestsellerem.

Mało kto zdaje sobie sprawę, że tancerka była również zachwycającą panną młodą. 12 października 2003 roku wyszła za mąż za megagwiazdę brytyjskich shows, również tancerza, Jamesa Jordana. Para świętuje dzisiaj 16 rocznicę ślubu. Z tej okazji mąż Polki chętnie opublikował zdjęcie upamiętniające to wyjątkowe wydarzenie.

Zobacz: Ola Jordan jest w ciąży! Gwiazda pokazała zaokrąglony brzuszek w sesji dla zagranicznego magazynu!

Ślub Oli Jordan. Jaką miała suknię ślubną?

Ola Jordan jako panna młoda postawiła na prostotę i elegancję. Jej biała suknia ozdobiona była mocno ściśniętym gorsetem. Kreacja doskonale komponowała się z mocną opalenizną i ówczesną fryzurą gwiazdy, która, zanim została znaną osobowością telewizyjną w Polsce, była brunetką. Dopiero teraz widać, jak wielką metamorfozę przeszła słynna seksbomba.

Całość dopełniły tiara wsunięta w gładko zaczesane włosy oraz świetlisty makijaż podkreślający kości policzkowej przyszłej jurorki Tańca z gwiazdami. Już wtedy Ola wyróżniała się fantastyczną sylwetką. Widać, że od zawsze była kobietą, dla której szyk i elegancja zawsze odgrywały pierwszoplanową rolę.

Zobacz: Księżna Kate wypada blado przy znanej Polce! Ola Jordan zmiażdżyła konkurencję w Ascot swoim pięknym toczkiem!

Mąż gwiazdy do wyjątkowego zdjęcia dołączył opis, którym rozczulił nie tylko swoją ukochaną, ale też setki internautów obserwujących jego profil na Instagramie:

Wszystkiego najlepszego z okazji 16 rocznicy ślubu. Naszej ostatniej, którą spędzamy we dwoje. Jesteś najsłodszą, najmilszą osobą, jaką kiedykolwiek spotkałem, a wkrótce uczynię najlepszą matką. Należy ci się kolejne trofeum, za to, że ze mną wytrzymujesz. Ale nikt nigdy nie obdarzyłby cię większym uczuciem niż ja.

Ola i James są kolejną parą, której metoda in vitro dała szansę na macierzyństwo. Małżonkowie oczekują narodzin pierwszego wspólnego dziecka, o które starali się latami. Plotki głoszą, że już w listopadzie tancerka urodzi dziewczynkę.

Zobacz: Seksowna Ola Jordan tym razem przesadziła z negliżem! Jej wielki biust rozproszył wszystkich uczestników “Tańca z gwiazdami”!


Ola Jordan i James Jordan na ślubie (2003 rok)

Ola Jordan i James Jordan na ślubie (2003 rok)

Ola Jordan i James Jordan - ślubne zdjęcia

Ola Jordan i James Jordan - ślubne zdjęcia

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

James Jordan i Ola Jordan w ciąży w sesji dla Hello!

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×