Szukaj

Księżna Kate wypada blado przy znanej Polce! Ola Jordan zmiażdżyła konkurencję w Ascot swoim pięknym toczkiem!

Ola Jordan na zawodach w Ascot

Zawody konne na słynnym torze wyścigowym w Ascot każdego roku wzbudzają w Wielkiej Brytanii ogromne emocje. Na torze znajdującym się w Berkshire w Anglii odbywają się prestiżowe zawody konne z udziałem koni pełnej krwi. Jest to jeden z największych oraz najbardziej znanych torów wyścigowych w Wielkiej Brytanii, który podczas zawodów gości członków brytyjskiej rodziny królewskiej.

Tor znajduje się około 10 km od zamku na Windsorze. Zatem stałym gościem wyścigów jest królowa Elżbieta II, która zawsze otwiera słynne królewskie wyścigi odbywające się w lipcu. Słynne są także nakrycia głowy dam dworu królewskiego. Wystarczy przypomnieć niesamowite toczki księżnej Kate, która w tej dziedzinie nie ma sobie równych.

Okazuje się jednak, że piękna księżna Cambridge ma poważna konkurentkę! Ostatnio na Ascot pojawiła się bowiem polska gwiazda, na stałe mieszkająca w Londynie, Ola Jordan, która swoim nakryciem głowy przebiła wszystkie toczki całej rodziny królewskiej!

Znana w Polsce z Tańca z gwiazdami atrakcyjna jurorka, pojawiła się ze stylowym czarnym nakryciem głowy! Zatem doskonale wczuła się w klimat zawodów, jak również dała się natychmiast zauważyć wszystkim fotoreporterom.

Musicie zobaczyć jej toczek!

View this post on Instagram

????

A post shared by Ola Jordan (@olajordan) on

Nowa jurorka „Tańca z gwiazdami” to prawdziwa seksbomba! Ma boskie ciało i mnóstwo brytyjskich fanów!

Śliczna polska gwiazda wpadła w oko przystojnemu mężowi Oli Jordan! Co ona na to? „Dlatego, że jest do mnie podobna” [WIDEO]

Ola Jordan odejdzie z „Tańca z Gwiazdami”?! „Jestem szarą myszką…”. Dopiero się w nim pojawiła!


Ola Jordan czy Beata Tyszkiewicz? Wybierz lepszą jurorkę Tańca z gwiazdami:

×