Szukaj

Ola Ciupa TOPLESS rozpala zmysły Greków! Jej naga fotka rozgrzała cały internet!

Ola Ciupa nago

Ola Ciupa topless na Santorini

Ola Ciupa swoją błyskotliwą karierę w mediach zaczynała od zmysłowego prania na tarze w teledysku Donatana. Gdy już wszystko dokładnie uprała, pojawiła się nago na okładce CKM-u. Od tego czasu jej kariera nabrała rozpędu. Gorące zdjęcia z Olą zdobią obecnie okładki kolorowych magazynów, natomiast jej życie osobiste śledzą dociekliwe portale plotkarskie.

Przypomnijmy jednak, że seksowna Ola oprócz z rozbieranych sesji, znana jest także z telewizji 4fun.tv, w której jest prezenterką muzyczną. Po za tym modelka udziela się również jako dj Slavic. Ola często pojawia się także na imprezach branżowych, podczas których swoim seksownym widokiem zawsze wzbudza ogromne poruszenie wśród fotoreporterów. Najciekawsze poruszenie wywołują jednak jej rozbierane zdjęcia, które regularnie umieszcza w sieci.

Ostatnio zmysłowa gwiazda odpoczywa na pięknej greckiej wyspie Santorini. Na internetowym profilu modelki możemy śledzić jej luksusowe greckie wakacje. Ola udostępniła swoją śliczną fotkę, na której pozuje topless! Fani na widok nagiej modelki oszaleli:

  • Jeju ty jesteś ideałem
  • Super widoki i nie tylko
  • Opuść te rączki będzie więcej lajków
  • Zabierz rączki
  • Zaproś mnie do jacuzzi

Najwyraźniej Ola bawi się świetnie, czekamy zatem na jej kolejne doniesienia z Grecji.

Seksowna Ola Ciupa na pokazie Thecadess w MEGA kobiecej kreacji. Mamy nadzieję, że nie zmarzła

Ola Ciupa uległa fanom i pochwaliła się gorącym zdjęciem z nowym partnerem! W skąpym bikini pozuje u boku swojego przystojnego SZEJKA

Gorąca Ola Ciupa kusi ciałem w białym bikini na greckiej plaży. Jej seksowny strój podzielił internautów


Podoba Ci się Ola Ciupa w przedłużonych włosach?

×